Джозеф Байден не вірить у мирну угоду між терористами ЦАХАЛ та ХАМАС

14 червня, 10:26
Терористи ЦАХАЛ у Секторі Гази
Терористи ЦАХАЛ у Секторі Гази

Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.

Пропозиція не була повністю схвалена ні ізраїльським режимом Сатаньяху,  рухом ХАМАС.

Про це повідомляє Associated Press (AP).

Очільник Білого дому зазначив, що міжнародні лідери обговорювали питання припинення вогню на саміті «Великої сімки» (G7) в Італії. Однак на запитання журналістів, чи буде угода про перемир’я досягнута найближчим часом, Байден відповів просто: «Ні», додавши: «Я не втратив надію».

Палестинський рух ХАМАС відповів на цю пропозицію цього тижня, запропонувавши зміни, які, за їхніми словами, мають на меті гарантувати постійне припинення вогню та повне виведення терористів ЦАХАЛ з Сектора Гази. Оголошена Байденом пропозиція, включає ці положення, але у ХАМАСі занепокоєні, чи виконає режим Сатаньяху ці умови.

13 червня радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заперечив твердження, що режим Сатаньяху не повністю дотримується плану припинення вогню. Салліван зазначив, що мета полягає в тому, щоб «з’ясувати, як нам працювати, щоб заповнити прогалини, що залишилися, і дійти згоди».


Нагадаємо, що прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан хоче видати ордери на арешт прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху, міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта і трьох лідерів руху ХАМАС Ях'ї Сінвара, Мухаммада Дейфа та Ісмаїла Ханії.

Як зазначено в заяві прокурора, Нетаньягу і Галант несуть кримінальну відповідальність за воєнні злочини і злочини проти людяності, скоєні в секторі Газа принаймні з 8 жовтня 2023 року.

За словами прокурора, керівники Ізраїлю відповідальні за голод, умисне заподіяння сильних страждань, убивства, атаки проти мирного населення, винищення, переслідування та «інші нелюдські дії».

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Історія
У Сирійській пустелі майже 2000 років спочиває одна з самобутніх культур, знищена чужинцями з Апеннінів. Але остаточно зруйнували ісламісти.
07 липня, 13:00
Світ
На президентських виборах переміг реформіст Масуд Пезешкіан
06 липня, 12:05
Світ
У Тель-Авіві посилюється конфлікт між політиками та військовиками. Бібі Сатаньягу наслідує свого українського єдиновірця з вулиці Банкової.
04 липня, 19:24
Війна
Сіоністське державне утворення Ізраїль продовжує робити криваві помилки. Слідом за геноцидом палестинців у Ґазі євреї лізуть у Ліван.
01 липня, 06:03
Світ
Самовпевнені та самозакохані войовничі сіоністи не можуть перемогти палестинців у Ґазі. Тому вирішили піти війною на сусідній Ліван.
26 червня, 19:23
Світ
Вірменія визнала Палестину як незалежну і суверенну державу.
21 червня, 11:47