Eгрегор війни та насильства захоплює світ

СВІТ
26.09.2022, 13:45
Eгрегор війни та насильства захоплює світ

Ізраїльські окупанти продовжують здійснювати провокації в мечеті Аль-Акса

Ситуація в мечеті Аль-Акса загострюється.

Сьогодні єврейські поселенці знову вдерлися до мечеті Аль-Акса. Вони знаходилися під захистом ізраїльських окупаційних сил.

Президент Палестини Махмуд Аббас засудив ізраїльські сили та поселенців за штурм дворів мечеті Аль-Акса у Старому місті Єрусалима, 26 вересня повідомляє WAFA.

Прессекретар президента Набіль Абу Рудейне заявив, що штурм мечеті Аль-Акса ізраїльськими силами та поселенцями може призвести до ескалації напруженості та насильства.

Він також заявив, що заворушення в шофар (єврейський релігійний ритуал) біля воріт мечеті Аль-Акса під прикриттям ізраїльської поліції є небезпечною витівкою, яка веде до ескалації.

Абу Рудейне підкреслив, що палестинський народ не допустить, щоб мечеть Аль-Акса зазнала будь-яких збитків або була осквернена будь-яким чином, поклавши на ізраїльський уряд повну відповідальність за цю небезпечну ескалацію та її наслідки.

На окупованих територіях Палестини Ізраїль вчиняє такі ж звірства, які вчиняли та чинять ординські окупанти в тимчасово окупованих Ізюмі, Херсоні, Маріуполі, Мелітополі, Бучі, Ворзелі та інших окупованих українських містах.

Від самого початку російсько-української війни, Ізраїль відмовлявся допомагати Україні озброєнням, натомість забезпечуючи ординських окупантів бойовими БПЛА та запчастинами до них.

Раніше міжнародні правозахисники повідомляли, що влада Ізраїлю систематично і навмисно використовує "палестинську проблему" для підняття власного рейтингу всередині країни, але від цього чомусь страждають виключно невинні люди у Секторі Газа.

Читайте також:
Світ
Сіоністське державне утворення на Святій Землі роками порушує міжнародні угоди та права людини. Москва і Тель-Авів, як два чоботи — пара.
19 лютого, 08:36
Світ
Сіоністський режим офіційно визнав: зробить на зачищеній від палестинців північній частині сектору «буферну зону». Противників убили.
04.12.2023, 14:34
Світ
Флотилія складається з 1000 маловмісних рибацьких суден, покликаних привезти гуманітарний вантаж. Ізраїльський режим поки не відреагував.
23.11.2023, 16:23
Світ
Попередник скаженого сіоніста Біньяміна Нетаньягу на посаді голови уряду розвінчав брехню. Здавалося, світ уже нічим не здивуєш, але...
21.11.2023, 11:33
Світ
Державне утворення Ізраїль відмовляється припиняти вогонь по сектору Ґази заради звільнення заручників.
23.10.2023, 10:01
Опінії
Ізраїльське військо скупчилося довкола багатостраждального клаптика пустелі у Східному Середземномор'ї. Цивільних закликано евакуюватися.
16.10.2023, 18:56