Eгрегор війни та насильства захоплює світ

СВІТ
26.09.2022, 13:45
Eгрегор війни та насильства захоплює світ

Ізраїльські окупанти продовжують здійснювати провокації в мечеті Аль-Акса

Ситуація в мечеті Аль-Акса загострюється.

Сьогодні єврейські поселенці знову вдерлися до мечеті Аль-Акса. Вони знаходилися під захистом ізраїльських окупаційних сил.

Президент Палестини Махмуд Аббас засудив ізраїльські сили та поселенців за штурм дворів мечеті Аль-Акса у Старому місті Єрусалима, 26 вересня повідомляє WAFA.

Прессекретар президента Набіль Абу Рудейне заявив, що штурм мечеті Аль-Акса ізраїльськими силами та поселенцями може призвести до ескалації напруженості та насильства.

Він також заявив, що заворушення в шофар (єврейський релігійний ритуал) біля воріт мечеті Аль-Акса під прикриттям ізраїльської поліції є небезпечною витівкою, яка веде до ескалації.

Абу Рудейне підкреслив, що палестинський народ не допустить, щоб мечеть Аль-Акса зазнала будь-яких збитків або була осквернена будь-яким чином, поклавши на ізраїльський уряд повну відповідальність за цю небезпечну ескалацію та її наслідки.

На окупованих територіях Палестини Ізраїль вчиняє такі ж звірства, які вчиняли та чинять ординські окупанти в тимчасово окупованих Ізюмі, Херсоні, Маріуполі, Мелітополі, Бучі, Ворзелі та інших окупованих українських містах.

Від самого початку російсько-української війни, Ізраїль відмовлявся допомагати Україні озброєнням, натомість забезпечуючи ординських окупантів бойовими БПЛА та запчастинами до них.

Раніше міжнародні правозахисники повідомляли, що влада Ізраїлю систематично і навмисно використовує "палестинську проблему" для підняття власного рейтингу всередині країни, але від цього чомусь страждають виключно невинні люди у Секторі Газа.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Війська держави Ізраїль не припиняють здійснювати етнічні чистки на окупованих землях Палестини, бо за їхньою спиною стоять США.
04 червня, 18:55
Світ
Ізраїль постійно прикривається пам'яттю про жертв голокосту 80-річної давнини, але сам нічим не відрізняється від рашистів і нацистів.
19 травня, 17:37
Світ
У намаганні у кожному палестинці бачити небезпечного терориста сіоністський режим не цурається методів, апробованих росіянами в Україні.
13 травня, 17:43
Політика
Доки сіоністська держава не припинить терор проти палестинського народу, демократичні європейці не відновлюватимуть двосторонні відносини.
27 квітня, 20:37
Світ
Хроніки визвольної боротьби палестинців проти неонацистської Держави Ізраїль.
12.11.2022, 07:34
Світ
Військово-політична еліта Єгипту в особі голови державного розвідувального відомства посилює свій вплив на Сектор Ґаза.
01.06.2021, 12:33