У боротьбі з палестинцями Ізраїль поводиться як Третій Райх, – Human Rights Watch

СВІТ
26.08.2021, 14:19
У боротьбі з палестинцями Ізраїль поводиться як Третій Райх, – Human Rights Watch
Фото: Twitter

Цьогорічне масштабне бомбардування ізраїльською армією низки об'єктів у Секторі Ґази можуть визнати воєнними злочинами.

Про це йдеться у матеріалі, підготовленого і оприлюдненого орґанізацією "Human Rights Watch", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Міжнародні правозахисники переконують, що знищення чотирьох багатоповерхівок на території палестинського анклаву слід кваліфікувати як порушення законів ведення сучасних війн.

«Ізраїльські авіаудари по висотних житлових і офісних спорудах густонаселеного району Аль-Рималь під час травневої та липневої аґресії проти Палестини – це відвертий воєнний злочин. Попри те, що військові Ізраїля заздалегідь попередили кожного мешканця про здійснення бомбардування, часу на орґанізовану евакуацію не вистачило. У результаті повітряних нальотів 3 будівлі були повністю зруйновані, а четверта – серйозно пошкоджена; всередині них розміщувалося кілька палестинських і міжнародних засобів масової інформації, у тому числі кореспондентські пункти видань "Al Jazeera" і "Associated Press". Жодних публічних доказів того, що у багатоповерхівках були бійці ХАМАСу, Ізраїль так і не надав досі», – йдеться у матеріалі "Human Rights Watch".

Також міжнародні правозахисники додають, що влада Ізраїлю систематично і навмисно використовує "палестинську проблему" для підняття власного рейтинґу всередині країни, але від цього чомусь страждають виключно невинні люди у Секторі Ґаза.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", бійці ізраїльської армії на окупованих ними територіях свідомо вбивають палестинських підлітків.

Читайте також:
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
вчора, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53
Війна
Там, де московити могли швидко зайняти прикордонну зону, вони це зробили. А далі загарбників зустрів запеклий спротив наших захисників.
14 травня, 12:23
Світ
45-й президент США переконаний, що воєнними діями Ізраїль нічого не досягне. Вже зараз на руках у ЦАХАЛ море палестинської крові.
10 травня, 21:46