Наша ціль – звільнення всіх окупованих територій включно з Кримським півостровом – Командир ДУК ПС

ВІЙНА
18.07.2021, 15:00
Наша ціль – звільнення всіх окупованих територій включно з Кримським півостровом – Командир ДУК ПС

Добровольці не складуть зброї.

До дня створення Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» його командир Андрій Стемпіцький зробив заяву у ФБ, в якій запевнив, що добровольці не складуть зброї аж до дня звільнення всіх окупованих територій включно з Кримським півостровом.

Стемпіцький зауважив, що всупереч діям представників влади, воїни ДУКу стали новітнім високомотивованим Народним Військом.

Заявивши, що місія добровольців  бути авангардом та прикладом для європейських народів у боротьбі за свої національні та духовні права.

Окрім того, командир ДУК ПС зазначив:

Наша мета – щоб українці стали реальними господарями на своїй землі та відродили Велику Українську Державу.

Наше поле діяльності – фронт, тил, вулиця, громада.

Наше переконання – допоки зброя в руках українців – доти війна не буде програна!

“Згадайте загиблих, шануйте живих, ставайте до боротьби поруч з нами!
Сім років тому ми заявили на весь світ про створення. З того часу – сотні боїв та військових операцій за плечима бійців, тисячі українців, і не тільки, у лавах Корпусу”
,  нагадав Командир ДУК ПС.

Зауважимо, що ДУК ПС – це легендарний бойовий підрозділ, а на початку війни де-факто, окрема армія добровольців, які, в той час, коли українська армія була деморалізована, першими, мало не голими руками почали зупиняти навалу кремлівських орків. 

Боротьба народила багато нині відомих особистостей.

Але серед безлічі видатних воїнів відзначимо тих, хто є легендами ДУКу. 

Дмитро Коцюбайло – Командир 1 ОШР ДУК ПС у ДУК ПС. Він вже понад 7 років майже безперервно знаходиться на передовій боротьби з російськими окупантами.

Наша ціль – звільнення всіх окупованих територій включно з Кримським півостровом – Командир ДУК ПС_1
Наша ціль – звільнення всіх окупованих територій включно з Кримським півостровом – Командир ДУК ПС_3

Григорій Семенишин («Семен»)  начальник штабу окремої тактичної групи імені Генерала Воловика, який загинув 18 січня 2016 року.

Коли розпочався Майдан, «Семен» став активним учасником Революції Гідності. І уже звідти, із Києва, де розпочалась боротьба за українську незалежність, він вирушив на війну у складі «Правого Сектора».

Провів велику кількість успішних диверсійних операцій в тилу ворога. При цьому під час цих операцій не втратив жодного свого бійця.

За інформацією його побратимів мав на власній зброї 99 "відміток", що свідчило про кількість знищених ним особисто ворогів.

Наша ціль – звільнення всіх окупованих територій включно з Кримським півостровом – Командир ДУК ПС_5

Олег Мужчиль («Лісник»). 

З початку війни на Донбасі Мужчиль пішов розвідником у «Правий сектор». За словами журналістки Наталії Світанок, разом із бійцями громив бойові колони росіян, роблячи вилазки навіть у Ростовську область.

За весь час російсько-української війни на передовій під керівництвом Мужчиля у його підрозділі теж не було жодного загиблого бійця.

Саме його загін знищив «ДНРівських» ДАІшників у 2014 році.

А загинув Олег Мужчиль від рук СБУ в грудні 2015 року, в Києві.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Україні буде важко, але навіть повна мобілізація не допоможе Кремлю. Просто всім нам слід ще більше допомагати своїм захисникам.
24 вересня, 19:05
Опінії
Якщо у нас у країні з'явиться більше воїнів і менше потенційних жертв, то ізюмські та бучанські мученики померли не дарма.
20 вересня, 09:24
Виміри
Сім'я Анатолія Степановича Мельника з першого дня війни опікується військовими, які захищають Україну від російської навали
19 вересня, 18:25
Історія
75 років тому у Києві народився маловідомий нині український правозахисник, літературознавець і перекладач, якого закатували окупанти.
17 вересня, 20:00
Опінії
Вся нація повинна стати ЗСУ і вести боротьбу за незалежність.
16 вересня, 13:05
Опінії
Колесо добрих новин перекотилося поверхнею води на лівий берег річки Оскіл. І за результатами дня низку населених пунктів звільнено.
13 вересня, 19:27