Екоактивісти прибрали найвищу точку Полтавщини

ПОЛТАВА
14.09.2019, 08:25
Екоактивісти прибрали найвищу точку Полтавщини

Гора Пивиха є улюбленим місцем відпочинку для мешканців прилеглих Глобинського і Кременчуцького районів. В останні роки це ізольоване специфічним ландшафтом підвищення перетворилось на стихійний смітник.

З метою привести до ладу природну окрасу Полтавщини, 13 вересня на Пивиху з'їхалися екоактивісти з Градизька. Молоді люди не тільки прибрали територію, але й відсортували наявне сміття.

Знайдені скло, пластик і метал, яке залишили по собі відпочивальники, було здано до пункту приймання вторинної сировини. Екоактивісти наголосили, що збереження навколишнього середовища не має бути проблемою окремих зацікавлених осіб, але пріоритетом всіх мешканців Полтавської області, яким не байдуже — жити у смітнику чи ні.

Екоактивісти прибрали найвищу точку Полтавщини_1

Екоактивісти прибрали найвищу точку Полтавщини_3

(Фото: Мирослав Носа)

Читайте також:
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
вчора, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
27 червня, 09:39
Полтава
Ремонт дитячого басейну в Полтаві розтягнули на роки та мільйони.
26 червня, 09:48
Полтава
Хабар у 1500 доларів: лікар МСЕК отримав штраф і заборону працювати.
24 червня, 16:47
Полтава
«Полтаватеплоенерго» судиться зі 80-річною бабусею, вимагаючи вигаданий борг. Журналістів не пускають до суду.
24 червня, 12:21