Екс-міністр оборони розповів, коли Росія рушить на Херсон та Одесу

УКРАЇНА
06.10.2014, 12:32
Екс-міністр оборони розповів, коли Росія рушить на Херсон та Одесу

Бойовиків в першу чергу цікавить вся дуга від Харкова до Одеси.

Терористам Донбасу і російським військовим потрібен наземний коридор до Криму, тому вони в першу чергу рушать на Херсон і Одесу. Відбудеться це вже в наступному місяці.

Про це заявив колишній Міністр оборони України Ігор Тенюх.

За його словами, загарбникам потрібен наземний коридор до Криму з наближенням зими, тому в першу чергу їх цікавить вся дуга від Харкова до Одеси.

Дії для досягнення цієї мети проросійські бойовики будуть нарощувати вже найближчим часом.

«Вони не зупиняться і, в першу чергу, рушать на Херсон і Одесу. Угрупування сил, сконцентрованих на кримському перешийку, військові формування на кордоні з Україною і ті, що знаходять в ЛНР і ДНР - найкраще тому підтвердження», - заявив Тенюх.

Інструментом для здійснення такого плану, за словами екс-міністра, має стати запланований на 2 листопада референдум і роздача російських паспортів.

«Вони скажуть, що це територія Росії і туди увійдуть війська РФ на офіційній основі», - говорить він.

Щоб реалізувати всі намічені плани, бойовикам потрібен Донецький аеропорт для подальшого перекидання військ. Саме тому, несучи чималі втрати і отримуючи постійну відсіч, терористи продовжують робити спроби його захоплення.

«У першу чергу, захоплення цього стратегічного об'єкта дасть їм можливість здійснювати передислокацію військ за допомогою військової транспортної авіації, щоб далі розвивати наступ», - зазначив Ігор Тенюх.

Як відомо, бої за Донецький аеропорт вже тривають упродовж п'яти місяців. Проте стратегічний об'єкт залишається досі підконтрольний української армії.

Відділ моніторингу «Останнього Бастіону»