Ексдепутата Полтавської обласної ради відправили за ґрати

КРИМІНАЛ
05 червня, 06:00
Ексдепутата Полтавської обласної ради відправили за ґрати

ВАКС засудив «слугу урода» Олександра Смірнова до 5 років позбавлення волі

Вищий антикорупційний суд засудив до 5 років позбавлення волі колишнього депутата Полтавської обласної ради, якого викрили на заволодінні 100 тисяч гривень, призначених для виплати грошової допомоги на лікування.

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

У суді не назвали прізвище обвинуваченого, проте, за обставинами справи зрозуміло, що йдеться про ексдепутата Олександра Смірнова від партії «Слуги народу».

«4 червня ВАКС засудив колишнього депутата Полтавської обласної ради, якого викрили на заволодінні 100 тисяч грн, призначених для виплати грошової допомоги на лікування, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України. Водночас ВАКС виправдав родичку ексдепутата Полтавської облради у зв'язку із недоведеністю вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191 КК України», – інформує ВАКС.

Обвинуваченому Смірнову призначили покарання у вигляді 5 років ув'язнення із забороною обіймати посади, пов'язані із здійсненням функцій представника влади чи місцевого самоврядування, а також з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений протягом 30 днів до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Раніше Вищий антикорупційний суд затвердив угоду у цій справі з працівницею апарату Полтавської облради Мариною Діденко.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру депутату Полтавської облради Олександру Смірнову у заволодінні коштами. Також разом із ним підозрюваними є його двоюрідна сестра Тетяна Полішко та консультант відділу з питань забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Полтавської облради.

За версією слідства, Смірнов заволодів коштами Полтавської облради, які були виділені для допомоги малозахищеним громадянам, які проживають на території Полтавської області (близько 200 000 гривень на одного депутата). 100 тисяч грн з цієї суми Смірнов у змові з консультантом відділу з питань забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Полтавської облради відправив своїй двоюрідній сестрі. Гроші на рахунку заарештували.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Ухилянти Біленького продовжують грабувати бюджети всіх рівнів.
12 липня, 15:46
Новини
НАБУ та САП заочно повідомили про нову підозру депутату Київської міської ради від «Слуги народу» Владиславу Трубіцину.
12 липня, 15:03
Політика
Потенційні учасники скаржилися на дискримінаційні вимоги тендерної документації.
11 липня, 16:35
Кримінал
Кривонос продовжує рятувати Чернишова.
11 липня, 16:01
Опінії
Вищий антикорсуд відпустив з СІЗО Богдана Хмельницького. Раніше ВАКС так само відпустив Лієва. А САП передала його справу в Нацпол.
10 липня, 10:25
Політика
За рік він заробив понад 2 мільярди гривень
09 липня, 17:35