Ексдиректор ЦРУ закликав пришвидшити постачання винищувачів в Україну

ВІЙНА
10.09.2023, 15:05
Ексдиректор ЦРУ закликав пришвидшити постачання винищувачів в Україну

Крім того, він закликав представників Заходу не вагатися щодо відправки Києву далекобійних ракет.

Колишній директор Центрального розвідувального управління США Девід Петреус заявив, що Вашингтон та уряди інших західних країн мають прискорити постачання винищувачів в Україну. Крім того, він закликав представників Заходу не вагатися щодо відправки Києву далекобійних ракет.

Петреус наголосив, що українській армії необхідні ракети великої дальності ATACMS та інші види далекобійного озброєння, відправка яких залежить від рішення лідерів європейських країн.

Про це повідомляє британське видання The Telegraph.

За словами колишнього директора ЦРУ, США мають припинити дискусії щодо відправки тактичної ракетної системи ATACMS, дальність дії якої становить близько 300 кілометрів. Також він вважає, що інші лідери мають збільшити власну підтримку Сил оборони України.

Петреус упевнений, що українські війська можуть змінити динаміку війни, якщо матимуть можливість перерізати сухопутний коридор, який російські окупанти встановили між Кримським півостровом та іншими окупованими територіями. Однак ексдиректор ЦРУ натякнув, що Вашингтон підриває ці перспективи, вагаючись з приводу деяких рішень, зокрема ATACMS.

"Я сподіваюся, що США нададуть армійську тактичну ракетну систему, яка подвоїть дальність дії, порівняно з тим, що ми надали. І я сподіваюся, що літаки зможуть надійти на озброєння раніше, ніж зараз прогнозується", – заявив ексдиректор ЦРУ.

Читайте також:
Війна
путін надто впевнений у своїй здатності виснажити Україну
27.02.2023, 10:05
Війна
Директор ЦРУ переконаний, що китайський очільник Сі Цзіньпін дуже уважно спостерігає за російським вторгненням в Україну.
26.02.2023, 10:03
Світ
"Це не означає, що він має намір розпочати вторгнення у 2027 році"
04.02.2023, 10:05
Війна
Московська біржа зупинила торги доларом, євро та гонконгським доларом.
10:25
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ щодня пристрілюється ракетами та дронами по Україні. На жаль, страждає і Полтавська область.
08:28