Ексголова ПриватБанку Дубілет оплатив лікування дружини Нетаньяху в психіатричній клініці

СВІТ
27 травня, 15:45
Сара і   Біньямін
Сара і Біньямін

Кілька днів тому стало відомо, що Дубілет, якому інкримінують участь в багатомільярдних махінаціях, є громадянином Ізраїлю.

Минулого літа дружина прем'єр-міністра Ізраїлю Нетаньяху, Сара Нетаньяху, була поміщена в одну з лікарень австрійської медичної мережі AKH Wien для надання психіатричної допомоги. Звісно Нетаньяху категорично заперечував цей факт.

Але суть навіть не в цьому. Людиною, яка сплатила її лікування був ексглава правління "Приватбанку", якого в Україні звинувачують в організації багатомільярдних махінацій. 

Про це повідомляє Група зовнішнього моніторингу tZE inform.

Ексголова ПриватБанку Дубілет оплатив лікування дружини Нетаньяху в психіатричній клініці_1

Видно не дарма члену Опікунської Ради Дніпропетровської єврейської громади від імені “громади” бажали успіхів і плідної роботи. Все збулося.

Враховуючи, те, що Олександр Дубілет все своє свідоме життя прожив в Україні, можна, майже зі стовідсотковою впевненістю, стверджувати, що дружину прем'єр-міністра Ізраїлю лікували за гроші вийняті Дубілетом з кишень українців.

Нагадаємо, що у березні цього року підозри від НАБУ за фактом розтрати 8,2 млрд грн ПриватБанку отримали три топпосадовці фінустанови. Серед тих, хто отримав підозри – ексголова правління націоналізованого Україною банку Олександр Дубілет.

І вже наприкінці березня Національне антикорупційне бюро оголосило ексголову правління у розшук.

Про те, що Дубілет вже чотири роки має громадянство Ізраїлю, проживає в цій країні і не може прибути в український суд, нещодавно повідомив адвокат Дубілета під час судового засідання з обрання йому запобіжного заходу.

Повертаючись до постаті Сари Нетаньяху, нагадаємо, що під час останнього візиту до Києва прем'єра Ізраїлю, Сара, яка його супроводжувала, демонстративно зневажила українські традиції, викинувши собі під ноги шматок українського короваю, яким її пригостили.

вибір редакції
Читайте також:
"Найвеличніший лідер світу" зустрівся з представниками Американського єврейського комітету, які націлилися на українську землю і надра.
22 вересня, 11:01
Виготовлено 115 сантиметровий бюст видатного українця, його вилито із бронзи.
14 липня, 16:34
“Найсимволічніше, що в останню путь Людину-Легенду проводжали нинішні учасники російсько-української війни”.
13 червня, 15:25
Що лякає інвесторів в Україні ?
12 травня, 12:08
Святкуємо День матері та вітаємо і дякуємо всім матусям за турботу, добре серце та безмежну любов.
09 травня, 15:00
Зеленський таки мав рацію.
03 квітня, 16:30