Ексголову Касаційного госпсуду Богдана Львова звільнили з-під варти

КРИМІНАЛ
15.08.2025, 18:44
Ексголову Касаційного госпсуду Богдана Львова звільнили з-під варти

За нього мають внести заставу в понад 300 мільйонів гривень.

Вищий антикорупційний суд змінив запобіжний захід для голови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду у 2017–2022 роках Богдана Львова та звільнив його з-під варти.

Про це стало відомо «Судово-юридичній газеті».

Відповідне рішення 12 серпня 2025 року ухвалив слідчий суддя ВАКС Андрій Біцюк.

Таким чином, майже через два місяці після свого затримання співробітниками СБУ Богдан Львов опинився на свободі.

За даними «Судово-юридичної газети», новий запобіжний захід для ексзаступника голови ВС, визначений ВАКС, передбачає заставу у розмірі 302 млн 800 тис. гривень.

Богдан Львов має внести відповідну суму не пізніше 17 серпня 2025 року.

Також варто зазначити парадоксальну ситуацію, що виникла внаслідок змін у підсудності кримінального провадження, фігурантом якого є Богдан Львов.

Справа в тому, що у грудні-червні розслідування кримінального провадження здійснювали Офіс Генпрокурора та СБУ, а з червня – НАБУ та САП.

У результаті в Київському апеляційному суді досі триває розгляд апеляційної скарги Богдана Львова на рішення Шевченківського райсуду Києва від 18 червня про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під арештом строком на 60 днів із можливістю внесення застави у розмірі 302 млн 800 тис. гривень.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Безкарність суддів і мільйонні виплати: Україна очолила список порушників у ЄСПЛ.
23 березня, 14:20
Опінії
Я перемогла систему: виступ судді на ХХ з’їзді суддів.
14 березня, 15:35
Опінії
Історія судді Гольник, яка не вписується у розмови про доброчесність.
14 березня, 09:49
Опінії
«Її честь» поширює антисемітські висловлювання, публікує наклепи та брудну лайку (включно з нецензурною) на адресу військовослужбовців ЗСУ.
05 березня, 09:46
Політика
Фінансові таємниці претендента до ВАКС Олександра Кітова.
26 лютого, 12:10
Політика
Як суддя Гольник перетворилась на піар-обслугу Лубінця і фабрику наклепів.
24 лютого, 14:16