Екскерівник ізраїльської космічної безпеки розкрутив свою книгу, заявивши, що інопланетяни існують

СВІТ
14.12.2020, 16:49
Хаїм Ешед
Хаїм Ешед
Фото: yediot.co.il

До яких тільки методів не вдасися, коли тобі 87 років і дуже потрібні гроші.

Колишній керівник ізраїльської космічної безпеки Хаїм Ешед нещодавно заявив ізраїльським журналістам, що інопланетяни існують.
 
З посиланням на ізраїльські ЗМІ інформацію розтиражували багато журналістів з інших країн, в тому числі й українських.
 
Зокрема, Ешед, не моргнувши оком, заявив, що така собі "Галактична федерація" вже багато років контактує з Ізраїлем та США, але тримає це в таємниці, щоб запобігти істерії, поки людство не буде до цього готове.
 
Але судячи з висловлювань Ешеда, він самовільно, без дозволу Галактичної федерації. вирішив, що день сказати правду людству настав.

Вчений, який є триразовим лауреатом Ізраїльської премії безпеки заявив, що ця співпраця навіть включає таємну підземну базу на Марсі, де є американські та інопланетні представники.

Складається враження, що Ешед наслухався старих радянських пісеньок про яблуні, які зацвітуть на Марсі, яку  виконав Іосиф Кобзон — радянський і російський естрадний співак єврейського походження, ексдепутат госдуми РФ. 

Кобзон, до слова, активно підтримував політику президента РФ Путіна щодо України, а також терористичні угрупування в Донецьку, Луганську і Криму.

Відзначимо, що ЗМІ також передали інші твердження 87-річного екскерівника ізраїльської космічної безпеки. Він, серед іншого, переконує, що Дональд Трамп теж "про них" знає і що він "був на межі", тобто готовий був розповісти про їх існування.   
 
"Якби я заявив усе це років п’ять тому, мене б уже поклали в лікарню. Сьогодні це вже навіть сприймають по-іншому, мені нема чого втрачати...", – каже Ешед.

Але судячи з усього психіатри ізраїльському діду не загрожують (хоча і не завадило б якісне обстеження-ред.).

...В цій всій історії не всі звернули увагу, що в інтерв'ю ізраїльським ЗМІ Ешхед пообіцяв надати більше інформації у своїй новітній книзі “Всесвіт поза горизонтом” Він обіцяє також інші подробиці, зокрема, як інопланетяни запобігали ядерним апокаліпсисам, і як ми можемо виявити людей у ​​чорному.

Тому, більше вдалої розкрутки своєї книги годі й чекати. До якої долучилися ізраїльські ЗМІ, які навіть направили офіційні запити в Пентагон та НАСА.

Але мусимо відзначити, що Ешед як піар-технолог все ж якісно уступає творцям фільму "Слуга народу", що в Україні крутили по зомбоящику у 2018-19 роках. В результаті чого 73% виборців нашої країни вибрали ще одного "землячка" Ешеда — Зеленського — в президенти України.

Щодо книги з амбітною назвою “Всесвіт поза горизонтом”, то в нашій країні, вона, судячи з усього, теж може мати комерційний успіх.

Читайте також:
Політика
Філатов працює над позитивним іміджем навіть під час війни.
12.01.2023, 11:18
Опінії
Треба пояснювати людям, що це все робиться за гроші українців!
12.11.2021, 13:25
Політика
"Міністр МВС відповідальний за катування і ґвалтування затриманих, корупцію та рекет в поліції".
02.03.2021, 13:58
Політика
Українські посадовці навчилися піаритися та заробляти на звільненні бранців.
04.11.2020, 16:14
Світ
Новозеландців залякували росіянином, який може втрутитися у вибори.
27.10.2020, 19:32
Політика
Попри чорний піар проти конкурента, рейтинг одіозного мера Труханова продовжує падати.
15.10.2020, 17:38