Екскомандувачу ЧФ московії адміралу Осіпову повідомлено про нову підозру, - СБУ

ВІЙНА
12.07.2023, 14:51
Екскомандувачу ЧФ московії адміралу Осіпову повідомлено про нову підозру, - СБУ

Він віддав наказ ударити по Вінниці ракетами "Калібр"

Служба безпеки зібрала нові докази вини колишнього командувача Чорноморського флоту московії Ігоря Осіпова, який причетний до обстрілів цивільної інфраструктури України.

Про це повідомляє Служба безпеки України, передає медіа агенція "Останній Бастіон".

Наразі слідчі української спецслужби встановили, що саме Осіпов організував масовану повітряну атаку по Вінниці 14 липня 2022 року.

Тоді за його наказом ворог здійснив удар по українському місту ракетами "Калібр" з російського бойового надводного корабля, що базувався поблизу мису Фіолент Кримського півострова. Унаслідок ворожого обстрілу загинуло 29 вінничан, з них троє дітей. Ще 154 людини зазнали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості.

Крім того, російські ракети зруйнували 35 житлових будинків, майже 70 приватних автомобілів і комунальних транспортних засобів.

На підставі зібраних доказів Осіпову повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни поєднаних з умисним вбивством, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що на початку цього року СБУ повідомила йому про підозру за організацію систематичних ракетних ударів з акваторії Чорного моря по українських густонаселених пунктах.

Фігуранту вже було повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни);

▪️ ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями на росії було ліквідовано головного виконавця масованого ракетного удару по середмістю Вінниці - воєнного злочинця капітана 2-го рангу Станіслава Ржицького.

Читайте також:
Війна
Під час засідання польського Сейму стався гучний скандал.
11:04
Історія
Самашки: правда про різанину, яку намагалися приховати.
09 квітня, 11:31
Війна
Беньямін Нетаньягу зауважив, що пауза в бойових діях не означає закінчення кампанії проти Ірану.
09 квітня, 06:17
Війна
Медики, які мали рятувати життя, самі стають мішенню ізраїльських терористів.
01 квітня, 10:44
Війна
Війська рф ввечері 28 березня атакували безпілотниками Миколаївську область.
29 березня, 08:58
Війна
Унаслідок атаки щонайменше одна людина загинула, ще семеро дістали поранення.
26 березня, 12:19