Ексміністр оборони Ізраїлю закликав Сатаньягу спинити терор у Ґазі

СВІТ
26 травня, 19:08
Ліберман і Нетаньягу
Ліберман і Нетаньягу

Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.

Свої думки засновник і голова політичної сили «Наш дім Ізраїль» (Yisrael Beytenu) висловив на спільному брифінгу опозиційних партій у Тель-Авіві. Ексміністр переконаний, що Біньямін Нетаньягу зацікавлений у тому, щоби максимально затягнути конфліктну ситуацію.

Крім того, з'ясувалося, що між членами чинного військового кабінету Ізраїлю множаться розбіжності щодо подальшого терору у Ґазі та можливої інтервенції у південну частину Лівану. Тільки однопартійці Нетаньягу наполягають на продовженні бойових дій.

«Єдина війна, яка триває по-справжньому — це війна всіх проти всіх у військовому кабінеті. Так перемогти неможливо. А взагалі, чи потрібна нам перемога? Найгірше у теперішній ситуації те, що метою системи безпеки став захист влади, а не громадян Ізраїлю. Нетаньягу використовує цю систему для власного політичного виживання, він зацікавлений у тому, щоби максимально затягнути війну у Ґазі, цьому має настати кінець», — заявив Ліберман.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що Міжнародний суд ООН зобов'язав Ізраїль припинити операцію у Рафаху. Проте бойовики ЦАХАЛ продовжили виконання свідомо злочинних наказів командування.

Читайте також:
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53