Ексміністра Ткаченка звинуватили у втраті культурної спадщини Маріуполя

ПОЛІТИКА
31 липня, 18:16
Ексміністра Ткаченка звинуватили у втраті культурної спадщини Маріуполя

Підпанок олігарха-українофоба Ігоря Коломойського і за сумісництвом шкідник державного рівня із Зе-команди знову спровокував скандал.

Олександр Ткаченко накинувся на законну владу тимчасово окупованого росіянами Маріуполя, якій безпідставно закидає "відмову евакуювати музейні колекції".

Про відверту брехню чиновника-популіста повідомив чинний радник міського голови перлини Приазов'я Петро Андрющенко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами маріупольська влада намагалася запобігти втраті, якщо не всього культурного надбання, то хоча б частини, поки загарбники остаточно не взяли у повне оточення громаду 3 березня 2022 року, заблокувавши всі виїзди.

«Ще раз. В голос. І може ця ... колишня чинуша йти до суду. Де я з радістю доведу, що вже колишній міністр культури не просто брехло, а безпосередньо винен бездіяльністю у втраті нашого культурного спадку в Маріуполі. Знов. Перший випадок мародерства зафіксовано в Маріуполі 3 березня та ім'я йому Порт-Сіті. Це перша брехня людини, що не зробила приблизно нічого.

Друге – ніяких дзвонів або розмов з мером Маріуполя 23 лютого 2022 не було, ні на яких тонах. Проте була розмова 21 лютого і най воно розповість про що. Або я розповім як свідок. Окрім того, брехня номер один – що музеї комунальна власність. Ага. А шедеври національної спадщини чия власність та зона відповідальності? Ой. Міністерства. Якось воно невдобно вийшло.

Огида. Чергова огидна спроба перевести увагу з власною некомпетентністю, спроби зняти якийсь Інгулець на місцеву владу. Це ж не лише про нас. Така картина по всіх майже окупованих територіях. І винний в цьому: а) Путін; б) міністр Ткаченко бездіяльністю. У мене все», – наголосив Петро Андрющенко.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що політика вітчизяного Мінкульту на межі нуля, бо екскерівник відомства займався "розпилом" бюджетних коштів.

Читайте також:
Опінії
Який Умєров, така і Лапутіна, яка Безугла — такий і план. Так і живемо: «Кругле носимо, квадратне перекатуємо». Суцільна профанація!
30 листопада, 12:14
Полтава
Голова Котелевської ОТГ із підлеглими сплагіатили унікальні вироби з тіста. Авторку самобутнього бренду Полтавщини натомість облили брудом.
28 жовтня, 12:54
Політика
Головною причиною такого кроку вказано перебування у списку нагороджених виключно лояльних до Держкіно, а отже і Мінкульту, осіб.
14 вересня, 19:25
Блоги
Або як слуги "найвеличнішого лідора сучасності" вчергове нагрілися на закупівлях і водночас роздягнули наших захисників...
24 серпня, 16:41
Кримінал
Три предмети, названі «гривнами» доби Київської Руси, є підробками, вважає історик
21 серпня, 06:30
Кримінал
Єврокомісія заявила про порушення Директиви Європейського союзу владою Угорщиною, яка звільнила іноземців, засуджених за торгівлю людьми.
15 липня, 18:14