Ексначальнику СБУ в Криму загрожує пожиттєве ув’язнення — очікується вирок

ВІЙНА
20.06.2024, 09:45
Ексначальнику СБУ в Криму загрожує пожиттєве ув’язнення — очікується вирок

Справу Кулініча слухають у закритому режимі. Прокурори злякалися, що свідчення Кулініча дискредитують керівництво держави.

Шевченківський районний суд м.Києва перейшов до чергової стадії судового розгляду у справі ексголови СБУ у Криму Олега Кулініча, — відбувається заключна фаза дослідження доказів.

Після цього суд перейде до дебатів і оголошення вироку, повідомили в Офісі Генерального прокурора, інформує «Закон і Бізнес».

Як відомо, колишній начальник Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим О.Кулініча обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 («Державна зрада»), ч. 3 ст. 255 («Участь у злочинній організації»), ч. 1 ст. 263 («Незаконне зберігання вогнепальної зброї»), ч. 5 ст. 407 («Самовільне залишення місця служби, вчинене військовослужбовцем в умовах воєнного стану»), ч. 4 ст. 410 («Привласнення та заволодіння військовою службовою особою зброї та бойових припасів в умовах воєнного стану») КК.

О.Кулінічу загрожує покарання у вигляді довічного увʼязнення.

За версією сторони обвинувачення, він «користувався довірою» тодішнього очільника СБУ Івана Баканова.

Останній ділився з О.Кулінічем чутливою військовою інформацією, яку той передавав російським розвідувальним органам.

Читайте також:
Війна
Зрадник «зливав» рашистам місця дислокації свого з’єднання та суміжних підрозділів Сил оборони, по яких рф готувала серію ударів.
10 лютого, 18:19
Війна
Російський паспорт був виданий Єфремову 22 грудня 2022 року.
09 лютого, 11:05
Війна
Служба безпеки затримала в Києві 40-річного працівника відділу інформаційної безпеки одного з банків.
09 лютого, 10:25
Війна
Доки не втік, варто притягнути до відповідальності за зраду національних інтересів.
07 лютого, 16:38
Війна
СБУ затримала військовослужбовця ВМС ЗСУ, якого підозрюють у допомозі російській армії з підготовкою до атаки на українські морські дрони.
29 січня, 11:05
Кримінал
Київський апеляційний суд скасував народному депутату Олександру Дубінському можливість внести заставу розміром 33 мільйони гривень.
27 січня, 19:29