Ексохоронець Яроша Шумков повернувся з російської колонії в Україну

ПОЛІТИКА
24.12.2020, 22:24
Олександр Шумков і Дмитро Ярош
Олександр Шумков і Дмитро Ярош

Понад три роки він перебував у незаконному ув’язненні в РФ.

Український політв'язень і військовослужбовець ЗСУ Олександр Шумков повернувся до України після понад трьох років у колонії у Тверській області.

Про це написала у Facebook омбудсмен Людмила Денісова.

“Понад три роки він перебував у незаконному ув’язненні у виправній колонії в місті Торжок Тверської області. Майже весь термін ув’язнення його утримували у штрафному ізоляторі та загоні суворих умов тримання”, — написала Денисова.

Зазначивши, що з  колонії його було звільнено ще 23 грудня та переміщено до «центра временного содержания иностранных граждан УМВД РФ по Тверской области».

Наразі він перетнув українсько-російський кордон  та прибув в автомобільний пункт пропуску «Бачівськ», де його зустріли рідні, представник Офісу Уповноваженого та представники територіальних органів військового управління ЗСУ.

За даними Денисової, сьогодні ж Олександр вирушить до Херсона у військову частину, де до затримання проходив військову службу.

Нагадаємо, у 2013-2014 рр. Шумков був активним учасником Революції гідності. В той самий час був прийнятий в Правий сектор, де працював в особистій охороні тодішнього лідера ПС Дмитра Яроша.

Читайте також:
На сьогодні доля Тимура Тумгоєва, якого уряд Петра Порошенка таємно видав путінському режиму, знаходиться у руках каральних органів РФ.
09 липня, 10:15
Вчора дружина затриманого в Криму журналіста Владислава Єсипенка влаштувала одиночний пікет під Офісом президента
08 липня, 17:30
Він був затриманий разом із Сенцовим і сидів в Магадані, Москві та Батайську.
07 травня, 19:50
Засуджений російськими терористами у справі «українських диверсантів» Олексій Бессарабов звернувся до держсекретаря США Ентоні Блінкена.
05 травня, 17:37
Пам'ятайте про політв'язнів в Криму
04 березня, 17:35