Експорт російської нафти сягнув найвищого показника з початку року — Bloomberg

ЕКОНОМІКА
12 березня, 16:15
Експорт російської нафти сягнув найвищого показника з початку року — Bloomberg

Поставки російської нафти морським шляхом за тиждень до 10 березня зросли до 3,7 мільйона барелів на добу.

Експорт російської нафти морем зріс до найвищого рівня за рік, причому поставки з ключового тихоокеанського порту відновилися після того, як шторм перешкоджав вантажним операціям на попередньому тижні. Різке зростання до 590 тисяч барелів на добу за тиждень до 10 березня відбулося невдовзі після того, як Москва підтвердила свою прихильність до зусиль OPEC+, спрямованих на запобігання глобальному профіциту і підтримку цін шляхом обмеження видобутку.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

Тижневий видобуток був на 420 тисяч барелів на добу вищим за зобов'язання росії перед партнерами на перший квартал, а середній чотиритижневий показник перевищив цільовий на 80 тисяч барелів на добу. Валова вартість поставок сирої нафти підскочила до максимуму з жовтня, збільшившись за семиденний період до 1,86 мільярда доларів, попри міжнародні санкції.

Експорт російської нафти сягнув найвищого показника з початку року — Bloomberg_1

«Поставки російської нафти морським шляхом за тиждень до 10 березня зросли до 3,7 мільйона барелів на добу, що є найвищим показником з початку року. Менш мінливий середній чотиритижневий показник також зріс приблизно на 50 тисяч барелів на день до 3,36 мільйона барелів на день» — пише Bloomberg.

Минулого тижня в тихоокеанському порту Козьміно було завантажено 11 танкерів. Це всього на один танкер менше, ніж рекордна кількість за тиждень до 4 лютого, і на п'ять більше, ніж під час шторму попереднього тижня, коли вітер сягав 64 км на годину.

Крім того, поставки нафти Sokol з Де-Кастрі, російського селища, повернулися до майже нормального рівня. Човникові танкери здійснюють прямі поставки на китайські нафтопереробні підприємства, а не перевантажують вантажі на інші судна для доставки.

Раніше «Останній Бастіон» повідомляв, що  лютому 2024 року доходи московії від продажу нафти та газу зросли на понад 80%.

Доходи московії від продажу нафти й газу в лютому зросли на понад 80% порівняно з минулим роком і перевищили $10 млрд. Це сталося завдяки зростанню цін на російську нафту, попри західні санкції.

Читайте також:
Економіка
Низка компаній із КНР шукають глушники для дронів, які передають потім покупцям із країни-агресорки. Брудні гроші ллються кривавими ріками.
04 червня, 12:27
Політика
Недавній офіційний робочий візит вітчизняного міністра закордонних справ до Нью-Делі не змінив позиції тамтешнього уряду. Москва досі у грі.
09 квітня, 08:18
Економіка
Ведення бізнесу на теренах країни-загарбника для більшості фірм довело їхню безпринципність. Ціна збереження активів — життя українців.
31 березня, 18:19
Економіка
Маленька африканська країна наче грім серед ясного неба увірвалася на російський ринок. Виявилося, у Ґабоні виробляють важливі запчастини.
29 березня, 19:13
Війна
Сам В’ячеслав Кантор називає себе «головним черговим з єврейської Європи».
13 березня, 10:55
Економіка
Американська глобальна тютюнова компанія непогано заробляє на смертях українців. Раніше тільки цигарками, а нині — вже кулями.
07 березня, 19:53