Експрокурор Житомирщини став «заслуженим юристом» України

Опінії
25.08.2021, 12:46
Експрокурор Житомирщини став «заслуженим юристом» України
Фото: Naspravdi.Today

Колишніх регіоналів не буває, так само як і колишніх прокурорів; доведено успішною кар'єрою Ігоря Проценка.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Указом "Одного з Найвеличніших Лідерів Світу" (с) від 23 серпня 2021 року №406/2021 з нагоди Дня Незалежності звання "Заслужений юрист України" присвоєно партнеру адвокатського об'єднання "Мітракс" з Одеси Ігорю Проценку.

В яку суму Ігорю Олексійовичу обійшлася ця нагорода, на сайті президента не зазначено, але думаю, що Проценко "полиняв" не менше, ніж на "десятку".

Принаймні, Указ від 23 серпня був оприлюднений лише в ніч проти 25 серпня – напевно, в Офісі Президента чекали, коли всі нагороджені повністю розрахуються.

Ігор Проценко – це прокурор Одеської та Житомирської областей часів Віктора Януковича, якого вигнали з органів прокуратури відповідно до Закону "Про очищення влади".

Пегасом моєї Музи Ігор Олексійович став ще в 2003 році, коли уславився фальсифікацією вже легендарної кримінальної справи, яка описана навіть у спогадах екс-заступника генерального прокурора України Олексія Баганця – справи "Святої Діви Марії".

Поздоровляючи Ігоря Олексійовича з визнанням його заслуг перед Незалежною Україною, нагадаю свій недавній допис про цього заслуженого юриста.

P.S. До речі, адвокатське об'єднання "Мітракс" знаходиться в приміщенні колишнього офісу Одеської обласної організації Партії регіонів – думаю, чужих у такі будинки не пускають.

Читайте також:
Новий очільник Міносвіти обирався депутатом Чернігівської обласної ради від «Партії регіонів».
25.06.2020, 16:09
Керівні особи РФ додають вищих градусів у справі інформаційного нагнітання щодо розширеного формату бойових дій на теренах України.
27 січня, 18:00
Такі дії руйнують цілісне медійне законодавство й український медіапростір.
26 січня, 18:12
США блискуче зробили домашню роботу і обіграли Росію на їхньому ж полі
26 січня, 15:25
На мережевих теренах різко актуалізувалася шольцо-друзенківська тема...
26 січня, 09:24
Єдина слабка ланка – наш «Верховний Головнокомандуючий»
25 січня, 18:24