Міністерство освіти очолив екс-регіонал Сергій Шкарлет

ПОЛІТИКА
25.06.2020, 16:09
Сергій Шкарлет і Дмитро Табачник
Сергій Шкарлет і Дмитро Табачник
Фото: 5.ua

Новий очільник Міносвіти обирався депутатом Чернігівської обласної ради від «Партії регіонів».

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду повідомив, що Кабмін призначив Сергія Шкарлета заступником міністра освіти та виконувачем обов'язків міністра.

Відомо, що Шкарлет є ректором Чернігівського національного технологічного університету.

Також новий очільник Міносвіти був членом «Партії регіонів», від якої обирався депутатом Чернігівської обласної ради 6-го скликання (2010-2015 рр.).

А одіозний Міністр освіти та науки при Вікторі Януковичі Дмитро Табачник особисто вручав Сергію Шкарлету нагрудний знак та посвідчення «Заслужений діяч науки і техніки».

До речі, у січні 2020 року Чернігівський національний технологічний університет за державні гроші придбав пікап Volkswagen Amarok VOLCANO вартістю понад 1,5 млн грн.

Читайте також:
Опінії
Колишніх регіоналів не буває, так само як і колишніх прокурорів; доведено успішною кар'єрою Ігоря Проценка.
25.08.2021, 12:46
Політика
Як Міндіч та Умєров «фільтрували» Кабмін.
15:54
Політика
Відносини між країнами погіршилися у 2025 році: експорт шотландського віскі до США впав на 15%, а американського віскі за кордон — на 19%.
14:11
Політика
Суркіс, Бондарєв та Борт очолили рейтинг найбільших колекціонерів люксових годинників.
12:45
Політика
ЗСУ атакують стратегічні цілі — нафтопереробну інфраструктуру та військові об’єкти в різних регіонах росії.
11:57