Ексрадника з Міноборони та екснардепа викрито на корупційній схемі закупівель для війська

КРИМІНАЛ
28.11.2024, 15:00
Ексрадника з Міноборони та екснардепа викрито на корупційній схемі закупівель для війська

Організував схему іноземець – шахрай міжнародного масштабу, який притягувався до кримінальної відповідальності за кордоном

Національна поліція України викрила ексрадника з Міністерства оборони та екснардепа на афері щодо закупівлі військової форми у 2022 році.

Про це пресслужба Нацполіції повідомляє у соцмережах.

Так, що заволодіти бюджетними коштами на замовленні понад 1 млн комплектів одягу для українських військових за угодами, які уклали у 2022 році за завищеними цінами, колишній радник ексзаступника міністра оборони вступив у злочинну змову з нардепом II-IV скликань, повідомляють правоохоронці.

Афера на закупівлі військової форми. Викрито ексрадника з Міноборони та екснардепа фото 1

«Також в оборудці фігурують син депутата та іноземець. Отримані понад 10 млн дол. на різниці від вартості закупівлі планували розділити між усіма учасниками злочинної схеми, зокрема й експосадовцями оборонного відомства», – йдеться у повідомленні.

Афера на закупівлі військової форми. Викрито ексрадника з Міноборони та екснардепа фото 2

За інформацією від Нацполіції, організував схему іноземець – шахрай міжнародного масштабу, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності у Франції, Іспанії, Туреччині та Індонезії.

Для виконання замовлення він підібрав текстильний холдинг у Туреччині та обіцяв його керівникам сприяти в отриманні великого оборонного замовлення завдяки своїм зв’язкам із впливовими українськими чиновниками та політиками, підсумували правоохоронці.

Читайте також:
Політика
Квартира за 7,5 мільйона, позика від Притули та нова оренда: нерухомість Лещенка знову привернула увагу.
вчора, 20:05
Опінії
Реєстри під контролем мафії: нові подробиці «плівок НАБУ».
вчора, 17:26
Кримінал
Вадиму Столару минулого тижня заочно повідомили про підозру. Він фігурує у спецоперації НАБУ та САП «Форест Гамп».
вчора, 11:45
Кримінал
Прокурор просив для Мудрої арешт із заставою в 150 млн грн.
вчора, 10:13
Політика
Приїхав допомагати НАБУ і САП?
24 серпня, 20:31
Кримінал
Рабин хоче взяти Мудру на руки.
24 серпня, 17:55