Ексзаступнику керівника ОП Смирнову оголосили підозру

КРИМІНАЛ
22.05.2024, 15:02
Ексзаступнику керівника ОП Смирнову оголосили підозру

Колишньому заступнику Єрмака Андрію Смирнову повідомили про підозру у незаконному збагаченні.

Про це повідомляє УП з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

За інформацією джерела, Смирнова підозрюють у незаконному збагаченні. Інших подробиць або офіційних коментарів від НАБУ поки що немає.

Раніше ЗМІ писали про те, що ще восени НАБУ провело обшуки у водія, матері та брата Андрія Смирнова.

Слідчі дії стосувались справи про нажите майно братом Андрія Смирнова Ігорем. Журналісти з’ясували, що він придбав апартаменти в елітній новобудові у Львові, земельну ділянку в Карпатах, паркомісце у Києві, а ще Volkswagen Multivan, BMW і мотоцикл з величезними знижками.

А в березні 2023 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно Смирнова за заявою громадської організації «Антикорупційна правозахисна рада» про вчинення корупційних злочинів заступником керівника ОПУ. Йшлось про записане на брата майно, яке, за твердженням організації, придбав особисто Андрій Смирнов.

Андрія Смирнова було звільнено з посади заступника голови ОПУ 29 березня 2024 року. На ній він працював з 10 вересня 2019 року та курував судову реформу.

Читайте також:
Кримінал
Андрій Павелко підозрюється Національною поліцією в кримінальних правопорушеннях щодо імовірного заволодіння коштами.
04 жовтня, 15:05
Політика
Павло Кириленко є фігурантом низки кримінальних проваджень пов'язаних з недостовірним декларуванням та корупцією.
03 жовтня, 20:44
Кримінал
Лікарня збирається побудувати поле для гольфу за 5700 зарплат медсестер.
29 вересня, 17:16
Політика
Корупційні схеми Дмитра Лубінця та Івана Варейка
29 вересня, 15:55
Кримінал
Його підозрюють в одержанні неправомірної вигоди
29 вересня, 14:00
Політика
Працівники найбільшого в Україні дитячого будинку роками отримували зарплати і премії, хоча всіх дітей звідти вивезли.
29 вересня, 11:31