Еліна Світоліна обіграла першу ракетку світу у чвертьфіналі Вімблдону

СПОРТ
11.07.2023, 19:13

Світоліна вибила першу ракетку світу Ігу Швьонтек та вийшла до півфіналу Вімблдону

Еліна Світоліна вдруге в кар'єрі пройшла до півфіналу Вімблдона після перемоги над першою ракеткою світу Ігою Швьонтек за підсумками трьох сетів.

Про це повідомляє "Суспільне Спорт".

В Англії українка вдруге поспіль після повернення дісталася чвертьфіналів турнірів Грендслем, після вильоту на цій стадії з Ролан Гаррос-2023. У чотирьох матчах на шляху до зустрічі зі Швьонтек Еліна сумарно поступилася двома сетами.

Між собою Світоліна та Швьонтек, досі непереможена на траві цього сезону, зустрічалися вдруге. У травні 2021-го полька перемагала Еліну в двох сетах на турнірі в Римі.

Як пройшов півфінальний матч

• Ключовим у першому сеті став гейм на подачі Швьонтек за рахунку 5:6. Еліна вийшла на сетбол після чотирьох розіграшів та оформила вирішальний брейк у партії.
  • Рівна боротьба між суперницями тривала впродовж другого сету. На тайбрейку Світоліна мала перевагу в три розіграші, але Швьонтек відновила паритет і згодом зрівняла загальний рахунок у матчі.
  • Натомість третій сет від початку склався на користь Світоліної. Після шести геймів українка розгромно вела 5:1 з двома брейками.
  • Еліна повернулася на подачу за рахунку 5:2 та виборола три матчболи. Реалізувавши другий з них — Швьонтек повернула м'яча у сітку, — Світоліна гарантувала собі місце у півфіналі трав'яного мейджора!
Вона стала третьою українкою в історії, яка грала у фіналі Вімблдону, а також першою чемпіонкою британського турніру в історії України.
14.07.2023, 06:45
Українська тенісистка поступилась Маркеті Вондроушовій з Чехії
13.07.2023, 19:03
Українська тенісистка Людмила Кіченок у парі з хорватом Мате Павічем зіграє у фіналі Вімблдону у міксті.
13.07.2023, 06:45