Ентоні Блінкен приїхав до Києва, щоб сходити до бару та поспілкуватися з ухилянтами

ПОЛІТИКА
15 травня, 16:20
Ентоні Блінкен приїхав до Києва, щоб сходити до бару та поспілкуватися з ухилянтами

При цьому він наголосив на необхідності подолання корупції та посиленні мобілізації.

Державний секретар США Ентоні Блінкен у вівторок вранці прибув до Києва. Він написав, що приїхав для демонстрації підтримки.

У Києві Блінкен заявив, що мобілізація в Україні дозволить забезпечувати ЗСУ новими військами для протистояння більшій силі агресора.

«Ваша недавня мобілізація була важким, але необхідним рішенням. Захисникам, які понад два роки так мужньо тримали стрій, потрібна допомога, їм потрібен відпочинок» – зазначив держсекретар США.

Ентоні Блінкен додав, що мобілізація дозволить Україні зміцнити свою оборону та створити більше підрозділів.

Особливо цинічними виглядають ці заяви зважаючи на те, що у Києві Блінкен провів зустріч із відомим ухилянтом Жернаковим та дезертиром Шабуніним.

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні на Telegram-сторінці повідомило про зустріч Державного секретаря Ентоні Блінкена із представниками громадських антикорупційних організацій. 

За словами посла Бріджит Брінк, Блінкен провів розмову з членами Фундації DEJURE та Центру протидії корупції. Судячи з оприлюдненого фото, на зустрічі були присутні Віталій Шабунін та Михайло Жернаков.

А посол США ще й пише, що ці ухилянти представляють громадянське суспільство.

Пізніше Держсекретар США Ентоні Блінкен відвідав київський паб.

«В Києві держсекретар США Ентоні Блінкен грає «Rockin’ in the Free World» у підвальному клубі з українським гуртом», – написав журналіст.

Під час візиту до Києва Блінкен спростував численні заяви Зеленського про подолання корупції. Держсекретар США наголосив на важливості боротьби з корупцією в Україні.

«Це означає викорінення лиха корупції раз і назавжди. Перемога України на полі бою не дасть їй стати частиною росії. Перемога у війні з корупцією не дасть Україні стати схожою на росію» – наголосив держсекретар.

Блінкен закликав владу України продовжувати реформи, щоб вони не лише ухвалювались, а й втілювались. Також реформи мають відчутно впливати на життя людей.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
Зброя, яку Італія надає українським ЗСУ в рамках військової допомоги, може використовуватися лише в межах кордонів України.
07 травня, 18:03
Світ
Танкери «тіньового флоту» путіна вийшли із Лаконської затоки
07 травня, 11:29
Світ
На думку Кемерона, це стане «небезпечною ескалацією».
03 травня, 18:07
Політика
Христо Грозев заступився за Єрмака у зв'язку з публікацією TIME
29 квітня, 09:38
Світ
Причиною скасування візиту стало схвалення допомоги США ізраїльському режиму у розмірі $26 млрд.
27 квітня, 07:20
Війна
Уряд Греції ще раз повідомив, що не передаватиме Україні системи ППО.
23 квітня, 17:53