Епітафія.ру

01 лютого, 16:25
Епітафія.ру

На царство Бліду Моль посадило бидло під закодованою назвою «російський народ»

У своїх спостереженнях щодо генетики «еліти» кремлівського бункера завсідник Каспаров.ру Ігор Ейдман має рацію.

Так, щур привів до влади кримінальну субкультуру, яка спершу заповнила петербурзькі підворіття і клуби дзю-до колишніми і майбутніми бандюками, а згодом – владні кабінети рашки.

Оце  лєнінградське середовище, крутіше за «найзловмисніше і відворотне місто в світі Петербург» (ще цитуємо Фьодора Достоєвського: «...це місто напівбожевільних... Рідко де знайдеться стільки похмурих, різких і дивних впливів на душу людини, як у Петербурзі...»), й сформувало кадебістського вилупка.

Можна скільки завгодно гудити рафінованого партінтелігента Собчака і парталкоголіка Єльцина за кадровий ляпсус з висуненням Блідої Молі «на царство»  (чи таки мало місце усвідомлене бажання «замочити в сортирі» росію? Як вам версія: «Так не діставайся ти нікому»?).

Але у підсумку світ отримав нациста згірш Гітлера. Останній встиг лише трохи погратися з першою балістичною «зброєю відплати» ФАУ-2, яка з вересня 1944 до кінця Другої світової війни забрала близько 2700 життів у Великій Британії. 

Кремлівський щур сьогодні грається з Х-22 – великими  протикорабельними ракетами AS-4 KITCHEN, які просто непорівнянні з ФАУ і здатні нести кілотонну ядерного заряду на відстань 600 км. Причому реагують не на задану ціль, а просто на великий дах. І можуть забрати життя у світу.

Доточуємо очевидне пану Ейдману ще очевиднішим власним. Бо місцеві залишки совка, котрим все ще сняться «пломбіри по 19» і «безплатні квартири усім», у своїй нездатності до більш-менш критичного ставлення до того, що було, що нині суще і що маячить, навперейми лементують: «А як же Маріїнський театр? Ермітаж? Блок з Брюлловим?!». 

А так, що Піотровський, котрий, здавалося би, живе духом Ермітажу – як-не-як його директор! – «з гордістю» підтримав «спецоперацію» путіна зі знищення української нації. Ось тобі, бабцю, і увесь Маріїнський театр! Якщо ти всередині мерзотник, ніякий Брюллов не поможе.

І хіба щось інше могло вийти у тренера і вчителя Молі – бандюги Леоніда Усвяцова?! Вчитайтеся у його творчість на власному надгробку (див. світлину). Раскольніков з сокирою над бабцею-процентницею – святий філантроп.

Вилупка Бліду Моль на царство посадила не кримінальна лєнінградська субкультура. Криміналітет Лєнінграда/Санкт-Петербурга лише зліпив паскуду.

А на царство Бліду Моль посадило бидло під закодованою назвою «російський народ». Будь воно навіки прокляте. Практично усе – до ноги у лапті.

Автор : Вадим Демиденко
вибір редакції
Читайте також:
Війна
За даними Генштабу ЗСУ, станом на 29 березня 2023 ліквідовано 172 340 російських окупантів.
29 березня, 15:06
Війна
«Заткнись! Владимир Владимирович, заткнись просто! Молчи лучше»
21 березня, 13:08
Кримінал
Справи у прокремлівського незаконного збройного формування "ДиНиРи" настільки йдуть погано, що щури готуються тікати з корабля.
17 березня, 19:47
Кримінал
Після нещодавніх подій із диверсією у Брянській області кремлівський режим став побоюватися розгортання партизанщини на своїй території.
16 березня, 17:48
Політика
У співробітників державних компаній ресурсної федерації московії почали забирати закордонні паспорти, аби вони не могли втекти з країни.
11 березня, 19:56
Війна
Шалені втрати ворожого "гарматного м'яса" змушують іти на радикальні кроки, зокрема шукати охочих загинути на фронті підлітків.
10 березня, 18:39