Епоха панування Заходу закінчилася, захлинувшись кров'ю палестинських дітей

СВІТ
10.11.2023, 11:29
Епоха панування Заходу закінчилася, захлинувшись кров'ю палестинських дітей
Фото: Twitter

Наш світ більше не буде тим самим, що раніше. Українці це зрозуміли 24 лютого 2022 року, а палестинці 7 жовтня 2023 року...

Сьогодні шоковане людство спостерігає за тим, як «вічно гнані» шакали з Тель-Авіва, котрі десятиліттями промивали мізки розповідями про свої страждання, вчинили садистський терор проти жінок і дітей Палестини. Причому робить це публічно, максимально демонстративно, щоб увесь світ бачив їхню кривавість.

З якою метою? Важко зрозуміти мотиви маніяків, які навіть не намагаються прикриватися міжнародним правом, як це було раніше.

В одному зі своїх виступів щодо подій у Палестині американський лідер Джозеф Байден заявив, що «не можна допустити терору проти євреїв, яких переслідували тисячоліття». Сарказм ситуації в тому, що предки Байденів, Макронів, Шольців та інших якраз і «переслідували євреїв тисячоліття».

Але люта, сатанинська ненависть у цього племені до мусульман, які приймали євреїв у себе, давали їм притулок і захист від їх переслідувачів проявилася у «всій красі». Цього можна не помічати, проте від цього не втекти...

1948 року європейські та американські євреї прибули на кораблях до Палестини з плакатами «Німеччина знищувала нас, зруйнувала наші будинки, не руйнуйте нашу останню надію». 2023 року нащадки тих біженців здіймають уже інші плакати: «Палестинці тварини. Ми всіх вб'ємо. Жодного милосердя».

Різанина вчинена сіоністами у Ґазі не перша. У мережі повно відеороликів, на яких «ветерани» ЦАХАЛ вихваляються у подробицях тим, як вони вирізали цілі поселення арабів у середині XX століття, як ґвалтували жінок, спалювали живцем дітей, розстрілюючи людей похилого віку у мечетях. Чоловікам, хто вижив у тих звірствах, — вирізали статеві органи та засовували їм до рота.

Нинішня бійня у Ґазі відрізняється від попередніх подібних масових атак на цивільних піл виглядом боротьби з тероризмом досі небаченою публічністю та демонстративністю. Але на відміну від попередніх різанин Ізраїль не самотній у вчинені відвертого етноциду.

Тепер сіоністам прямо допомагають західні партнери, насамперед США, де, як із подивом дізнався світ, на чолі держави стоять релігійні сектанти фанатики: мормони, баптисти, євангелісти тощо. Ірраціональна й абсолютно неповноцінна для США позиція, зайнята представниками сіоністсько-євангелістської секти шанувальників Ізраїлю із так званого «deep state», виявила раніше приховане для широкого загалу релігійне підґрунтя американської політики.

Найбільш яскраво її висловив глава Євангелістської псевдохристиянської мегацеркви пастор Джон Гейґі, який влаштував масову «Ніч на честь Ізраїлю». Серед гостей цього шабашу окрім ізраїльського посла в ООН були представники політичної еліти США — члени Конґресу та американського уряду.

Гейґі оголосив, що «месія прийде до Єрусалиму. Ізраїль — обраний Богом народ. Ближче до кінця нашого світу Бог не зійде на землю у Вашинґтоні чи Берліні. Бог зійде до Єрусалиму. Те, що ви робите з Ізраїлем, Бог зробить із вами. Якщо ви перестанете допомагати Ізраїлю, Бог перестане допомагати Америці».

За ним поточну американську позицію роз'яснила третя людина у владній вертикалі США і новий спікер Палати представників Майк Джонсон: «Я особисто запевнив Нетаньягу, що Конґрес непохитно підтримає війну до кінця. Як християни, ми віримо, що Біблія дуже ясно вчить, що ми маємо стояти на боці Ізраїлю».

А тим часом різанина в Палестині триває. Маніяки у Тель-Авіві оголосили, що їхня агресія не закінчиться доти, доки всі палестинці не будуть знищені або вигнані з сектора Ґаза, бо всіх палестинців уряд сіоніста Біньяміна Нетаньягу зарахував до терористів угруповання ХАМАС.

Високопоставлені ватажки Ізраїлю відкрито говорять про те, що перетворять смугу Ґази на цвинтар палестинських дітей і навіть співають про це пісні. М'ясник Нетаньягу назвав різанину «війною між світлими та темними силами», де «воїнами світла», за версією сіоністського маніяка, є ті, хто вбиває у Ґазі по 100 дітей на день.

А «сили темряви», вочевидь, — це палестинці, які необачно дали притулок єврейським біженцям з Європи та Америки, які рятувалися від переслідування. Дарма, що сіоністам правдива історія коле очі, вони ж бо послуговуються вигадками власної пропаганди.

Як би не розвивалися події далі сьогодні з повною впевненістю можна сказати одне — епоха домінування Заходу закінчилася, захлинувшись кров'ю палестинських дітей. Претензії на роль вождів людства купки релігійних сектантів-фанатиків поховані під завалами зруйнованих лікарень Палестини.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Третю добу поспіль тривають запеклі бої за медичний комплекс Аш-Шифа. Командування ЦАХАЛ вперто вірить, що знищує терористів ХАМАС.
25 березня, 19:13
Війна
Цілеспрямоване заміщення українців на тимчасово окупованих землях Півдня триває. Росіяни завозять узбеків, таджиків, чеченців та інших.
07 січня, 07:51
Кримінал
Сіоністи й по нині додають до маци кров дітей, доведено геноцидом палестинців у Ґазі. Ізраїльтяни вбивають усіх, кого бачать у приціл.
04 січня, 14:45
Світ
Смуга Ґази належить тим, хто її десятиліттями населяє. А тому режим Біньяміна Нетаньягу не має права депортувати палестинський народ.
03 січня, 19:06
Кримінал
Геноцид волелюбних народів практика диктаторських режимів. Прикро це визнавати, але ресурсна федерація московії у цій справі не єдина.
02 січня, 14:45
Світ
Починаючи з 7 жовтня ізраїльські війська перетворили смугу Ґаза на найбільш небезпечне місце у світі. Гинуть цивільні, а не ХАМАС.
07.11.2023, 11:08