Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру

СВІТ
21.07.2021, 11:43
Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру
Фото: Twitter

Президент Туреччини знаходиться з кількаденним робочим візитом на території самопроголошеної Турецької Республіки Північного Кіпру.

Відповідний звіт пресслужба Реджепа Тайїпа Ердогана оприлюднила на його особистій сторінці у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

У рамках відвідин північної частини острівної держави, яку з 1974 року контролюють турецькі сепаратисти, Ердоган відкрив монумент Мустафі Кемалю Ататюрку і заклав перший камінь сучасного шляхопроводу.

«Для нас надзвичайно важливо, щоби турки-кіпріоти дивились у майбутнє з надією і жили у безпеці та мирі у своїй країні. Це стосується й інфраструктурних ініціатив. Я звертаюся до ваших південних сусідів — греків-кіпріотів, — послухайте, турецька громада Кіпру є теж рівноправним співвласником острова, яку ви десятиліттями засуджуєте за вигадані злочини, запроваджуєте негуманне ембарґо і не бажаєте відновлювати діалоґ. Ми ж, зі свого боку, реалізуємо інноваційні проєкти, які з кожним днем ​​підвищуватимуть рівень добробуту турків-кіпріотів, слово яких має бути почутим у світі», — заявив турецький президент.

Він також додав, що Туреччина продовжить і надалі бути ґарантом осібності Північного Кіпру, інвестуючи не тільки у розвиток місцевої інфраструктури, але й сприяючи просвіті молоді, котра бажає відчувати присутність своєї історичної батьківщини.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", відомий палестинець-християнин Мануель Муссалам закликав турецького президента Реджепа Тайїпа Ердогана стати "мироносцем" на Близькому Сході.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Кубло сіоністів, що отаборилося на Святій Землі, прагне крові невинних людей. Національність не цікавить, головне: знищити всіх непокірних.
16 лютого, 08:25
Війна
Людожерський сіоністський режим ніколи не цінував життя, ні своїх адептів з Юдиного коліна, ні ґоїв. Саме тому війна для нього «благо».
05 лютого, 06:06
Світ
Сіоністська пропаганда демонізувала палестинців, приписуючи всіх до «ісламських терористів». Насправді ж у Ґазі проживає безліч християн.
08 січня, 07:09
Світ
Це масове вбивство, яке відбулося на переповненій площі, де живуть люди.
25.12.2023, 11:02
Світ
Проіранське військово-політичне угруповання Лівану накопичує бойовиків і зброю на кордоні з Ізраїлем. «Гізболла» нарешті допоможе ХАМАС?
19.12.2023, 08:18
Світ
Проіранське єменське угруповання хуситів (військово-релігійний рух «Ансáр Аллá») імітує війну з Ізраїлем. Головна їхня зброя — пропаганда.
12.12.2023, 19:15