Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру

СВІТ
21.07.2021, 11:43
Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру
Фото: Twitter

Президент Туреччини знаходиться з кількаденним робочим візитом на території самопроголошеної Турецької Республіки Північного Кіпру.

Відповідний звіт пресслужба Реджепа Тайїпа Ердогана оприлюднила на його особистій сторінці у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

У рамках відвідин північної частини острівної держави, яку з 1974 року контролюють турецькі сепаратисти, Ердоган відкрив монумент Мустафі Кемалю Ататюрку і заклав перший камінь сучасного шляхопроводу.

«Для нас надзвичайно важливо, щоби турки-кіпріоти дивились у майбутнє з надією і жили у безпеці та мирі у своїй країні. Це стосується й інфраструктурних ініціатив. Я звертаюся до ваших південних сусідів — греків-кіпріотів, — послухайте, турецька громада Кіпру є теж рівноправним співвласником острова, яку ви десятиліттями засуджуєте за вигадані злочини, запроваджуєте негуманне ембарґо і не бажаєте відновлювати діалоґ. Ми ж, зі свого боку, реалізуємо інноваційні проєкти, які з кожним днем ​​підвищуватимуть рівень добробуту турків-кіпріотів, слово яких має бути почутим у світі», — заявив турецький президент.

Він також додав, що Туреччина продовжить і надалі бути ґарантом осібності Північного Кіпру, інвестуючи не тільки у розвиток місцевої інфраструктури, але й сприяючи просвіті молоді, котра бажає відчувати присутність своєї історичної батьківщини.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", відомий палестинець-християнин Мануель Муссалам закликав турецького президента Реджепа Тайїпа Ердогана стати "мироносцем" на Близькому Сході.

Читайте також:
Світ
Вірменія визнала Палестину як незалежну і суверенну державу.
вчора, 11:47
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
14 червня, 10:26
Світ
Ізраїльський режим спорудив у пустелі спеціальну катівню для підозрюваних у тероризмі жителів Ґази. До них застосовують нацистські тортури.
11 червня, 12:35
Новини
Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».
31 травня, 08:29
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
27 травня, 12:34
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
23 травня, 08:20