Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру

СВІТ
21 липня, 11:43
Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру
Фото: Twitter

Президент Туреччини знаходиться з кількаденним робочим візитом на території самопроголошеної Турецької Республіки Північного Кіпру.

Відповідний звіт пресслужба Реджепа Тайїпа Ердогана оприлюднила на його особистій сторінці у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

У рамках відвідин північної частини острівної держави, яку з 1974 року контролюють турецькі сепаратисти, Ердоган відкрив монумент Мустафі Кемалю Ататюрку і заклав перший камінь сучасного шляхопроводу.

«Для нас надзвичайно важливо, щоби турки-кіпріоти дивились у майбутнє з надією і жили у безпеці та мирі у своїй країні. Це стосується й інфраструктурних ініціатив. Я звертаюся до ваших південних сусідів — греків-кіпріотів, — послухайте, турецька громада Кіпру є теж рівноправним співвласником острова, яку ви десятиліттями засуджуєте за вигадані злочини, запроваджуєте негуманне ембарґо і не бажаєте відновлювати діалоґ. Ми ж, зі свого боку, реалізуємо інноваційні проєкти, які з кожним днем ​​підвищуватимуть рівень добробуту турків-кіпріотів, слово яких має бути почутим у світі», — заявив турецький президент.

Він також додав, що Туреччина продовжить і надалі бути ґарантом осібності Північного Кіпру, інвестуючи не тільки у розвиток місцевої інфраструктури, але й сприяючи просвіті молоді, котра бажає відчувати присутність своєї історичної батьківщини.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", відомий палестинець-християнин Мануель Муссалам закликав турецького президента Реджепа Тайїпа Ердогана стати "мироносцем" на Близькому Сході.

Читайте також:
На території провінцій Хузестан, Ілам, Лурестан і Ісфаґан тривають масові арешти невдоволених режимом аятол громадян, серед них є жінки.
29 липня, 09:44
Близькосхідна країна Ліван переживає одну з найважчих у своїй історії соціально-економічних криз.
24 липня, 16:45
Етнічне азербайджанське населення Ісламської Республіки Іран підтримало тисячі мітинґарів з інших реґіонів.
22 липня, 10:23
На Міжнародний аеропорт міста Ербіль в іракському Курдистані скоєно терористичну атаку; під вогнем опинилися американські війська.
07 липня, 10:36
У кількох іранських містах включно з Тегераном вже другу добу не вщухають протести, викликані так званими "віяловими відімкненнями".
06 липня, 08:12
Військово-повітряні сили Ізраїлю здійснили бомбардування промислового об'єкта з виробництва зброї для руху "ХАМАС".
02 липня, 12:16