Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру

СВІТ
21 липня, 11:43
Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру
Фото: Twitter

Президент Туреччини знаходиться з кількаденним робочим візитом на території самопроголошеної Турецької Республіки Північного Кіпру.

Відповідний звіт пресслужба Реджепа Тайїпа Ердогана оприлюднила на його особистій сторінці у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

У рамках відвідин північної частини острівної держави, яку з 1974 року контролюють турецькі сепаратисти, Ердоган відкрив монумент Мустафі Кемалю Ататюрку і заклав перший камінь сучасного шляхопроводу.

«Для нас надзвичайно важливо, щоби турки-кіпріоти дивились у майбутнє з надією і жили у безпеці та мирі у своїй країні. Це стосується й інфраструктурних ініціатив. Я звертаюся до ваших південних сусідів — греків-кіпріотів, — послухайте, турецька громада Кіпру є теж рівноправним співвласником острова, яку ви десятиліттями засуджуєте за вигадані злочини, запроваджуєте негуманне ембарґо і не бажаєте відновлювати діалоґ. Ми ж, зі свого боку, реалізуємо інноваційні проєкти, які з кожним днем ​​підвищуватимуть рівень добробуту турків-кіпріотів, слово яких має бути почутим у світі», — заявив турецький президент.

Він також додав, що Туреччина продовжить і надалі бути ґарантом осібності Північного Кіпру, інвестуючи не тільки у розвиток місцевої інфраструктури, але й сприяючи просвіті молоді, котра бажає відчувати присутність своєї історичної батьківщини.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", відомий палестинець-християнин Мануель Муссалам закликав турецького президента Реджепа Тайїпа Ердогана стати "мироносцем" на Близькому Сході.

Читайте також:
Армія Турецької республіки готується атакувати загони квазідержавного утворення сирійських курдів Рожава, яке підтримується США.
16 жовтня, 18:17
У турецькому місті Ван затримали 8 осіб, причетних до системної шпигунської роботи на спеціальні служби Ісламської Республіки Іран.
16 жовтня, 12:23
У таборах аль-Гол і Родж для сімей колишніх бойовиків ІДІЛ перебувають 40 тисяч дітей; їхнє життя на межі через голод, виснаження і хвороби.
01 жовтня, 12:42
Багаторічна громадянська війна на території Ємену має всі шанси завершитися за сценаріями, написаними у Тегерані.
27 вересня, 07:59
У Палестині відбулися траурні заходи до 6 річниці з дня убивства ізраїльськими військовослужбовцями школярки Хаділь аль-Гашламон.
24 вересня, 10:26