Лише Туреччина здатна навести лад на Близькому сході, — палестинський діяч Мануель Мусаллам

СВІТ
15.07.2021, 14:07
Лише Туреччина здатна навести лад на Близькому сході, — палестинський діяч Мануель Мусаллам
Фото: Anadolu Ajansi

Відомий палестинець-християнин Мануель Муссалам закликав турецького президента Реджепа Тайїпа Ердогана стати "мироносцем".

Відповідну заяву 80-річного реліґійного діяча оприлюднило видання "Haberler", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами Муссалама, у руках Ердогана є всі важелі впливу, щоби покласти край у багаторічній війні не тільки в Сирії, але й примирити Палестину з Ізраїлем.

«Туреччина мусить допомогти сусіднім країнам, особливо Сирії, де марно ллється кров. Цей конфлікт має нарешті бути зупинений! Я вітаю увесь турецький народ і особисто президента Ердогана від імені жителів Палестини, закликаючи подати руку помочі. Ваша країна може стати справжнім посланцем миру в усьому світі», — наголосив відомий палестинський реліґійний діяч.

Він додає, що попри тисячолітню ворожнечу християни з мусульманами мають багато спільного, перш за все йдеться про сакральні місця на Святій землі, які варто боронити від фанатиків.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", днями невідомі терористи завдали ракетного удару по військовій базі США в Іраку.

Читайте також:
Історія
Всі релігії створені людьми для маніпуляцій та впокорення інших людей заради особистого збагачення. Їхні різнять лише догматизм і засоби.
01 квітня, 08:34
Життя
В історії єврейського народу не було біблійного періоду.
12 березня, 16:54
Історія
Чий Крим, наш? Якщо наш, то чому сьогоднішні українські Церкви не признаються до нашої церковної спадщини у Криму і на Півдні України?
10 березня, 19:02
Життя
Найперша згадка про Бафомет міститься в листі французького хрестоносця, написаному в 1098 році
03.09.2023, 15:48
Книги
Цей народ з'явився з нізвідки за 5000 років до Різдва Христового й залишив після себе стільки загадок, більшість з яких не розкриті до нині.
10.08.2023, 18:56
Світ
Віряни, котрі сповідують іслам, не єдині, кого офіційно дозволено переслідувати, продавати у рабство, ґвалтувати та навіть позбавляти життя.
20.07.2023, 21:19