Ердоган закликав Байдена вгамувати «скаженого пса» Нетаньягу

СВІТ
07.12.2023, 07:09
Ердоган закликав Байдена вгамувати «скаженого пса» Нетаньягу

Сіоністський режим Ізраїля ставить під загрозу безпеку цілого регіону. Все це — заради політичних амбіцій банди релігійних фанатиків.

Із такою заявою виступив президент Туреччини на саміті Ради співробітництва країн Перської затоки у Досі. Як стверджує Реджеп Тайїп Ердоган, уряд прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу прирікає Передню Азію на скніння без майбутнього.

Турецький лідер підкреслив, що міжнародна спільнота не повинна допустити, щоби «звірства, які нині скоюються у смузі Ґази, переросли у регіональну війну, яка охоплюватиме і Сирію». Ердоган переконаний, сусідній Ліван також перебуває у небезпеці.

«Загибель 17 тисяч невинних палестинців, переважно дітей та жінок — злочин проти людяності, воєнний злочин. Ізраїлю не повинні зійти з рук ці злочини. Дії Ізраїлю у Ґазі викликають лють і безсилля, але ми готові загнати скаженого пса Нетаньягу назад до клітки», — висловився президент Туреччини.

Окремо Ердоган додав, що пріоритетом його країни у зв'язку з ізраїльсько-палестинським конфліктом є негайне та постійне припинення вогню та забезпечення безперебійного постачання гуманітарної допомоги до сектору Ґаза. Морські конвої мають допомогти цивільним вижити.

А проте, як раніше повідомляв «Останній Бастіон», влада Туреччини застерегла ізраїльський режим від полювання на ватажків ХАМАСу на своїй території. Ердоган пообіцяв запровадити «серйозні заходи», якщо Нетаньягу не дослухається.

Читайте також:
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20
Економіка
Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.
14 березня, 07:11