Туреччина застерегла Ізраїль від полювання на ватажків ХАМАСу на своїй території

СВІТ
05.12.2023, 17:35
Туреччина застерегла Ізраїль від полювання на ватажків ХАМАСу на своїй території

Таке рішення прийняли після того, як Біньямін Нетаньяху наказав шпигунським агентствам розробити план ліквідації членів ХАМАСу.

Влада Туреччини попередила державне утворення Ізраїль про «серйозні наслідки» у разі полювання на ватажків терористичного угрупування ХАМАС на її території.

Про це повідомляє Bloomberg.

Високопоставлений чиновник турецької розвідки на умовах анонімності розповів, що розвідувальне агентство MIT повідомило ізраїльським колегам у Моссаді, що такі односторонні кроки матимуть серйозні наслідки для двосторонніх зв’язків між країнами.

Таке рішення прийняли після того, як прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху наказав шпигунським агентствам розробити план ліквідації членів ХАМАСу за межами Сектора Гази, які проживають в Туреччині, Катарі, чи інших країнах.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що сіоністський режим Нетаньягу поширює фейки про «звірства ХАМАС».

Журналісти ізраїльського видання Haaretz опублікували матеріал, в якому заявляють, що інформація про напад ХАМАС на ізраїльські села та міста, яку прем'єр-міністр Біньямін Нетаньягу передавав під час розмов із президентом США Джо Байденом, а його дружина Сара Нетаньягу виклала у листі до першої леді США Джилл Байден, не відповідала дійсності.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22