Ердоган закликав «звільнити світ від сіонізму»

31 травня, 08:29
Ердоган закликав «звільнити світ від сіонізму»

Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».

Про це під час чергового з'їзду урядової Партії справедливості та розвитку висловився турецький лідер Реджеп Тайїп Ердоган. Президент виступив із новою різкою заявою на адресу єврейського державного утворення під проводом Біньяміна Нетаньягу.

Виступаючи перед однопартійцями, Ердоган оголосив, що жодна держава, зокрема Туреччина, не може бути в безпеці, поки «Ізраїль не підкоряється міжнародному праву і не вважає себе пов'язаним міжнародним правом. Режим Нетаньягу на власний розсуд чинить суд Божий над людьми Палестини».

Зі слів турецького лідера, «Ізраїль становить загрозу не тільки для сектору Ґаза, але й усього світу та людства в цілому». Тому західні держави на чолі зі США, котрі, мовляв, ігнорують злочини сіоністів на Святій Землі, теж мусять припинити тиснути криваві руки дітовбивцям.

«Жодне вірування не виправдовує спалення вщент безневинних цивільних осіб у наметах. Світ у прямому етері спостерігає за варварством вампіра, на ім'я Нетаньягу. Кров палестинців також і на руках США, голів держав та урядів Європи, які своїм мовчанням стали партнерами у «вампіризмі» Ізраїлю. Вчора — Рафах, а завтра сіоністи увірвуться до Стамбулу чи Відня. Ми не хочемо такої долі», — повідомив Ердоган.

Він публічно назвав Бібі Сатаньягу «хворим маніяком, психопатом і вампіром, який харчується невинною людською кров'ю». За словами президента Туреччини, «ізраїльський режим убив у Ґазі людяність, тоді, як Європа вбила та розтоптала свої цінності закривши очі на бійню».

Ердоган також вказав на неефективність міжнародних структур, таких як Організація Об'єднаних Націй у вирішенні криз. Він переконаний, що «ООН не змогла захистити навіть власний персонал та гуманітарних працівників, не кажучи вже про те, щоби зупинити геноцид у Ґазі».

У зв'язку з цим турецький лідер звернулася до арабських країн відрядити до сектору спільний миротворчий контингент військових задля припинення сіоністського терору, проте отримав відмову. Голови сусідніх мусульманських держав не палають бажанням рятувати єдиновірців у Палестині.

Як і годиться медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що захисник палестинців Ердоган нині рішуче винищує курдів, які також сповідують іслам сунітської течії. У цьому питанні турецький президент повторює помилки Нетаньягу.

Читайте також:
Історія
У Сирійській пустелі майже 2000 років спочиває одна з самобутніх культур, знищена чужинцями з Апеннінів. Але остаточно зруйнували ісламісти.
07 липня, 13:00
Світ
На президентських виборах переміг реформіст Масуд Пезешкіан
06 липня, 12:05
Світ
У Тель-Авіві посилюється конфлікт між політиками та військовиками. Бібі Сатаньягу наслідує свого українського єдиновірця з вулиці Банкової.
04 липня, 19:24
Війна
Сіоністське державне утворення Ізраїль продовжує робити криваві помилки. Слідом за геноцидом палестинців у Ґазі євреї лізуть у Ліван.
01 липня, 06:03
Світ
Самовпевнені та самозакохані войовничі сіоністи не можуть перемогти палестинців у Ґазі. Тому вирішили піти війною на сусідній Ліван.
26 червня, 19:23
Світ
Вірменія визнала Палестину як незалежну і суверенну державу.
21 червня, 11:47