Естонія депортувала кремлівського пропагандиста і провокатора

КРИМІНАЛ
23 вересня, 19:45
Естонія депортувала кремлівського пропагандиста і провокатора
Фото: Delfi

Громадянину ресурсної федерації московії Андрєю Сущєву анулювали посвідку на проживання в Естонській республіці та вислали геть.

Фотодоказ моменту депортації у Нарвському прикордонному пункті оприлюднило місцеве авторитетне видання "Delfi", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, операцією керували співробітники Поліції безпеки Естонії (Kaitsepolitseiamet), яким допомагали представники Департаменту поліції та прикордонної охорони.

У правоохоронних органах балтійської республіки стверджують, що «Андрєй Сущєв – особа, яка становить безпосередню небезпеку для національної безпеки, як Естонії, так і інших країн Європейського союзу».

Після процедури депортації до РФ на вказаного московита накладено заборону на в'їзд до країн-учасниць Шенгенського візового простору.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", естонський прем'єр-міністр Кая Каллас закликала світ покарати росію за воєнну агресію проти України.

Читайте також:
Світ
Західні партнери України знають про власні слабкі місця, куди збирається бити ворог. Важливо, що йдеться не тільки про РФ, але і КНР.
07 грудня, 20:23
Війна
До кінця поточного року з білоруської території не буде здійсненого нового масштабного вторгнення, тамтешня армія деморалізована.
06 грудня, 18:00
Політика
Зеленський має дати свідчення, чому він їх призначив
04 грудня, 10:44
Політика
Наперекір усім напастям Російський "православний" цирк не припиняє своєї відверто шкідницької діяльності у вільних від окупації містах.
03 грудня, 20:36
Війна
РСЗВ "Буревій" - це передова розробка ДП "Шепетівський ремонтний завод" і мала б замінити у ЗСУ застарілі РСЗВ "Ураган"
03 грудня, 15:45
Політика
Закривавлені брудні руки Кремля взялися руйнувати хитку єдність всередині ічкерійської діаспори. Головна мета – посіяти недовіру і розбрат.
02 грудня, 20:34