Естонські працедавці зневажливі до українських заробітчан

СВІТ
21.09.2019, 09:00
Естонські працедавці зневажливі до українських заробітчан

Радник міністра фінансів Естонської Республіки Лассе Легіс і аналітик Центрального союзу роботодавців Рауль Арон висловили стурбованість неналежним ставлення працедавців Естонії до заробітчан з України.

Про це мовиться у матеріалі видання «Äripäev». Представник естонського міністерства фінансів зауважив, що при використанні так званої орендної робочої сили упродовж останніх кількох років підприємцями на озброєння беруться методи рабовласницького характеру.

«Ми маємо стежити за тим, які у найманих працівників житлові та побутові умови. Я особисто знаю факти, коли при використанні громадян України як робочої сили, працедавці нехтують їхніми правами», — заявив Лассе Легіс.

Водночас аналітик Центрального союзу роботодавців Рауль Арон наголосив на тому, що естонці надаючи роботу, поселяють своїх працівників у непристосовані до життя приміщення, де не жили б сами та не погодилися б містити там свою собаку. На думку експерта, проблема полягає у бажанні працедавців зекономити власні витрати, а не у міжнаціональному відторгненні українців.

Читайте також:
Науковці наполягають на необхідності системних змін, щоб вирівняти криву шкідливих викидів і не допустити найгірших наслідків для клімату.
11:20
Під час протестів були пошкоджені або розграбовані щонайменше 170 магазинів, спалені кілька десятків автомобілів і будівель.
10:11
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
вчора, 15:27
Розгортання бойових дій урядових сил країн Західної Африки проти терористів набуває нових обрисів.
вчора, 13:36
Уряд поступово знімає обмеження, введені у зв'язку з пандемією коронавірусу.
29 травня, 16:54
Упродовж карантину кілька тисяч громадян Фінляндії зголосилися поповнити лав сил оборони країни.
29 травня, 12:24