Етнічні уродженці Кантонії підтримали Україну

СВІТ
04 березня, 22:07
Етнічні уродженці Кантонії підтримали Україну

Чим глибше російська агресивна машина загрузає в українському ґрунті, тим болючіше буде руйнація федерації, яка потягне за собою і КНР.

У цьому впевнені діячі забороненої китайським режимом самостійницької політичної сили "Cantonia Independence Party", які мусять перебувати на еміграції, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що борці за визволення з-під гніту Пекіну провінції Кантон (адміністративним центром є місто Ґуандун – прим. ред.) організували публічну акцію на підтримку України та уярмлених корінних народів Росії.

«На нашу переконливу думку, РФ, як і КНР, – є агресивною імперією. Тому, тільки просування незалежності та самовизначення поневолених націй під проводом України допоможе і нам здобути власну самостійність. Це єдиний спосіб встановити сталий мир і демократію на всьому обширі Євразії у довгостроковій перспективі. Після початку російської війни дедалі більше людей із зором також розуміють це», – заявили учасники демонстрації.

Окремо слід зауважити, що до сьогодні ще жоден з уярмлених Пекіном народів (перш за все уйґури та тибетці – прим. ред.) не висловлював публічні слова підтримки нашій борні проти агресора.

Утім, "Останній Бастіон" закликає своїх читачів не забувати про те, що диктаторський комуністичний режим Китаю запропонував Україні власний варіант завершення війни проти РФ.

Читайте також:
Світ
Духовний лідер послідовників буддизму Хамбо Лама (у миру Дамба Аюшеєв) вкотре публічно підтримав геноцидну війну проти України.
19 квітня, 20:25
Життя
Мешканці країни вранішнього Сонця завжди дивували світ своєю життєвою філософією, яка досі непідвладна представникам західної цивілізації.
13 лютого, 20:28
Світ
Тайвань прискорить розробку безпілотників військового призначення, враховуючи уроки війни в Україні та загрозу з боку Китаю.
07 лютого, 16:48
Світ
Збройні сили М’янми виробляють зброю проти власного народу завдяки поставкам щонайменше з 13 країн світу.
16 січня, 10:25
Економіка
Дакка першою серед азійських столиць почала вставляти палиці у московські колеса. Варто очікувати, що цей перелік поповниться.
06 січня, 17:24
Світ
Розуміючи, що загарбати Тайвань у найближчі роки поки не вдасться, комуністична диктатура КНР вирішила поновити конфлікт з Індією.
14.12.2022, 06:42