Голова МЗС України взяв до уваги «мирний план» КНР

ПОЛІТИКА
21 лютого, 20:05
Голова МЗС України взяв до уваги «мирний план» КНР
Фото: Facebook

Диктаторський комуністичний режим Китаю запропонував Україні свій варіант завершення війни проти РФ, який наразі розглядають.

Про це заявив вітчизняний міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у коментарі для видання "Interfax-Ukraine", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами головного українського дипломата, китайську "мирну" ініціативу готуються пильно вивчати не тільки у Києві, а й у Брюсселі та Вашинґтоні.

«Так, у нас була зустріч із топдипломатом Китаю Ван Ї, він поділився зі мною ключовими пунктами китайського "мирного плану". Ми з нетерпінням очікуємо отримати текст, оскільки це не те, де можна зробити висновки лише почувши, про що план. Потрібно дізнатися всі деталі. Щойно ми отримаємо документ, ми ретельно його вивчимо й зробимо висновки», – прокоментував ситуацію Дмитро Кулеба.

Своєю чергою наголосимо, що будь-які плани чи ініціативи, розроблені та викладені представниками китайського комуністичного диктаторського режиму слід відправляти за курсом крейсера "Москва", бо вони загрожують глобальній безпеці.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що КНР бачить закінчення загарбницької війни, розв'язаної РФ, за столом перемовин, закликаючи домовлятися, а не перемагати агресора.

Читайте також:
Світ
Офіційні Баку та Єреван рішуче домовляються про мир, визнання територіальної цілісності та держаної незалежності один одного.
25 травня, 17:13
Війна
Москва і Преторія спільними зусиллями хочуть знищити Україну, тому торгують зброєю в обхід санкцій, запроваджених західними країнами.
11 травня, 20:05
Політика
Поки у Москві тривожно через напад невідомого безпілотного літального апарату на Кремль, у Гельсинкі розгортаються не менш доленосні події.
03 травня, 17:46
Світ
Офіційна Астана вважає, що здатна допомогти у сприянні завершення російської агресивної війни на українській землі.
03 квітня, 19:35
Світ
Представники міської влади Києва і Тайбея підписали Меморандум про співробітництво на тлі васалізації Москви Пекіном.
30 березня, 20:17
Світ
Невдовзі Суомі офіційно поповнить лави Північноатлантичного альянсу, бо Туреччина з Угорщиною не чинитимуть перепон на шляху вступу.
17 березня, 18:36