Facebook та Instagram заборонять доступ до новин жителям Канади

СВІТ
23.06.2023, 10:05
Facebook та Instagram заборонять доступ до новин жителям Канади

Цукерберг не хоче платити видавцям. Доступ до новин буде припинено у Канаді після набрання чинності законом "Про онлайн-новини".

Meta закриє доступ до новин на своїх платформах Facebook та Instagram для всіх користувачів у Канаді, як тільки набуде чинності закон, який зобов'язує інтернет-гігантів платити видавцям новин.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на Reuters.

Закон було запропоновано після скарг канадських ЗМІ, які вимагали жорсткішого регулювання технологічних компаній, щоб вони не витісняли новинні компанії з ринку онлайн-реклами.

«Сьогодні ми підтверджуємо, що доступ до новин у Facebook та Instagram буде припинено для всіх користувачів у Канаді після набрання чинності Законом про онлайн-новини», - йдеться у заяві Meta.

Даніель Коффі, президент глобальної галузевої групи News Media Alliance, заявила, що після схвалення законопроєкту в Сенаті канадському парламенту слід поаплодувати за те, що він протистоїть великим технологічним компаніям.

«Ми натхненні визнанням необхідності забезпечення справедливої компенсації як у Канаді, так і за кордоном, і сподіваємося, що Сполучені Штати наслідуватимуть цей приклад», - додала Коффі.

Читайте також:
Світ
Американський мільярдер МакКорт хоче придбати TikTok
16 травня, 09:00
Політика
Всі, хто пише «не доведено, що соцмережу Дурова контролює ФСБ», нагадують тих, хто казав: «Не доведено, що РФ керує терористами на Донбасі».
01 травня, 20:32
Світ
Користувачі повідомляють про проблеми з входом у персональні акаунти
05 березня, 17:46
Світ
Засновник соцмережі X залишив повідомлення для рекламодавців, яких не влаштовує його антиізраїльська позиція.
30.11.2023, 15:00
Світ
Для підтвердження особи потрібно надати паспорт державного зразка, а також доведеться зробити селфі-знімок із паспортом у руках.
19.08.2023, 14:35
Світ
Домен x.com раніше перенаправляв відвідувачів на сайти з порно та азартними іграми.
27.07.2023, 10:39