Фалічне безсилля

ВІЙНА
21.04.2022, 14:15
Фалічне безсилля

Старий, путін втрачає форму, і вже не відповідає його улюбленому образу мачо.

На сьомому десятку справді важко бути привабливим у всіх сенсах. Архетип крутого пацана стрімко руйнується. Але для своїх коханок та електорату путін все ще хоче демонструвати, що він молодець, здатний багато на що.

Проте час нещадний.

Через свою надмірну недовірливість путін в очах оточення і росіян куди більше схожий на безсилого пацієнта, який щільно опікується лікарями ЦКЛ, ніж на серцеїда. Старий "цар" вже не в силах залазити в кабіну винищувача, літати зі стерхами або пірнати за амфорами. Кардіологічні походи тайгою з Шойгу електорат не збуджують.

Щоб спростувати путінську недугу, кремлівські політтехнологи запропонували йому демонструвати свою силу у прив'язці до різних фалічних символів.

Найкраще на цю роль підходять ракети.

Тож путіну організували фотосесію на космодромі Східний. Тут він виступив на тлі лежачої соплами до аудиторії ракети. Але це для внутрішнього споживання, так би мовити, для фанатів Гагаріна та міфів про космічні перемоги. Для світу потрібно щось більш динамічне. Без довгих рефлексій у дискурс масово почали повертати ракетну тематику у північнокорейському антуражі.

Широко відомо, що, як і росія, її сусідка КНДР уже багато десятиліть живе під санкціями, облаштувавши практично ідеальний тоталітарний режим. Головний інструмент підтримки існування місцевої диктатури – це перманентний ракетний шантаж сусідніх демократичних країн із метою вибивання продуктових і паливних пайків. У випадку з КНДР на Японію та Південну Корею дана тактика діє. Виходячи з цього Москва взялася за копіювання даного кейсу з метою натиснути своєю ракетною махиною на країни Заходу, особливо США.

Для таких цілей напередодні в Плесецьку було здійснено запуск МБР РС-28 "Сармат". Це важкий ракетний комплекс вагою до 200 тонн, який має змінити на бойовому чергуванні застарілі РС-20А, які перебувають на озброєнні з 1975 року.

У ядерного щита РФ, як і у вождя, закінчується термін придатності.

Потрібна термінова модернізація, але вона виглядає провальною. Поки йдуть інформаційні танці "секти свідків ядерного попелу" навколо першого за роки вдалого пуску "Сармата", у російських верхах чітко розділяють "фалічний піар" для путіна і дійсний стан справ у ракетно-космічній галузі.

Генерали добре знають, що "Сармат" мав стояти на озброєнні ще 2018 року. На жаль, через провали тестових випробувань, погані комплектуючі та корупцію, ракети навряд чи доставлять до військ навіть у 2022 році. Поточна гарячка навколо них лише несе додаткові ризики самої росії, адже брак і окозамилювання в ядерній сфері подібні до харакірі.

Саме з цих причин у США дуже спокійно відреагували на путінські ракетні потуги. У Пентагоні підкреслили, що проведене випробування рф є рутинним і не стало несподіванкою для США.

"Ми не вважали цей запуск загрозою для США або їхніх союзників. Пентагон, як і раніше, зосереджений на незаконній та неспровокованій агресії росії проти України", - заявили в Міноборони США.

Отже, поки що "Сармат" — це більше не про силу, а скоріше фіговий листок для прикриття путінського безсилля від фактичного військового краху в Україні. Яскрава ілюстрація цього — похмурий Шойгу, що тремтить, рапортуючи путіну про "звільнення" знищеного ордою Маріуполя, де все ще йдуть запеклі бої.

Джерело

Читайте також:
Війна
Треба, щоб росіяни побачили, що їхня власна військова інфраструктура наражається на ризик.
09 квітня, 18:12
Війна
При цьому він не сказав, як саме керівники підприємств і муніципалітетів мають захищатись від атак.
04 квітня, 10:38
Війна
Це дозволяє путіну покривати втрати та продовжувати війну проти України.
30 березня, 16:05
Війна
Російський військовий літак скинув вже дев’яту за тиждень авіабомбу на Білгородську область
29 березня, 10:07
Війна
Кремлівський диктатор вже готовий підняти податки для московитів.
28 березня, 11:48
Війна
Виробництво бензину скоротилося на тлі атак безпілотників на НПЗ
28 березня, 10:44