Фестиваль «Чарівна симфонія козацтва» скликає меломанів

18.08.2019, 06:34
Фестиваль «Чарівна симфонія козацтва» скликає меломанів

У Кременчуцькому районі відбудеться музичний фестиваль "Чарівна симфонія козацтва". Організує масштабне дійство Омельницька об'єднана територіальна громада.

Музичний захід відбуватиметься впродовж двох днів: 31 серпня і 1 вересня поточного року. Він буде присвячений композитору Петру Чайковському, рід якого походить із козацького села Омельники.

Усі охочі, присутні на фестивалі, зможуть побачити балет, концерт класичної музики, виставку старожитностей, кінні змагання. Для гостей також будуть організовані майстер-клас гопака та гастрономічний майданчик.

Читайте також:
Історія
Про причини та передумови, чому одна з наймасштабніших техногенних катастроф ХХ століття стала можливою.
07:30
Історія
В цей день – 39 років тому сталася одна із наймасштабніших катастроф в історії людства.
06:00
Історія
4000 смертей за наказом: як США знищували черокі.
вчора, 12:36
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
вчора, 06:22
Мистецтво
З 13 травня в український прокат повертається культовий Топ Ган 2006 року, а також його продовження Топ Ган: Меверік 2022 року.
23 квітня, 19:15
Мистецтво
Національну кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка включили до переліку Скарбів європейської кінокультури.
22 квітня, 20:24