Фестиваль скіфської культури відбудеться у Більському городищі

20.07.2019, 11:36
Фестиваль скіфської культури відбудеться у Більському городищі

Захід під назвою "Гелон-фест 2019" вируватиме 10-11 серпня на території Історико-культурного заповідника "Більськ". Етнофестиваль має на меті залучити якомога більше своїх учасників до скіфської культури.

У програмі передбачено виступ гурту "Шпилясті кобзарі", скіфських реконструкторів і кінного театру "Чотири підкови", а також майстер-класи та презентація робіт професійних майстрів народної творчості. Існуватиме можливість проживання на території археологічного табору і театралізована екскурсія Більським городищем з оглядом археологічних розкопок.

Більш детальну інформацію про "Гелон-фест" дізнавайтесь за номером телефону (0532)-60-63-69, або на сайті організаторів: bilsk.com.ua. Зустріньмо разом Сонце Величної Скіфії!

Читайте також:
Історія
Голос, що не замовк: революціонерка на сцені та поза нею.
вчора, 15:46
Історія
Національний музей історії України отримав понад 7 тисяч унікальних археологічних цінностей.
вчора, 07:15
Історія
Він обґрунтував необхідність утворення української держави на основі аналізу геополітичної ситуації у світі в часи Першої світової війни.
вчора, 06:30
Некролог
У віці 54 років помер співзасновник і заступник генерального директора «РБК-Україна» Володимир Шульц.
01 грудня, 18:21
Історія
У грудні 1934 року почався жахливий період в історії, названий пізніше «Великим терором».
01 грудня, 12:20
Мистецтво
Зустріч була організована за підтримки Політичної Партії «ДІЯ».
30 листопада, 18:32