Філія «ізраїлю» на росії відзначилася скандальною заявою

ПОЛІТИКА
01 січня, 21:39
Філія «ізраїлю» на росії відзначилася скандальною заявою
Фото: Getty Images

Беззуба американська дипломатія під проводом ліволібералів і сіоністів не має майбутнього. Не дивно, що Вашинґтон ізолюється від світу.

Напередодні, 31 грудня, Посольство США у Москві відзначилося одразу кількома цинічними заявами. Співробітники Державного департаменту стверджують, що виявляється «російська культура вже давно стала частиною Америки».

Таким новорічним привітанням представники дипломатичного корпусу США нібито намагалися подати сигнал «хорошим русскім». Цікаво, а підлеглі Ентоні Блінкена привітають аналогічним чином «Аль-Каїду», ЦАХАЛ чи «Талібан», ну, щоби справедливо було стосовно всіх терористів на Землі.

Як можна побачити з відеоролика вище, США та росія «завжди знаходили спільну мову навіть у найскладніші часи», а також висловлюється надія на можливість «зв'язків між народами». Яких конкретно зв'язків, не уточнюється, але очевидно, що Вашинґтон може і пожертвувати Україною заради дружби з Москвою.

Посольство США, яке насправді обслуговує світове єврейство, додало — вірить, що росіяни, як і громадяни будь-якої країни, «заслуговують на життя у мирі, процвітанні та безпеці». Ця заява лунає, як мінімум дивно на тлі того, що держава-окупант від кінця лютого 2022 року цілодобово тероризує мирні міста України та робить все, щоби українці у безпеці не почувалися.

Крім того, як раніше повідомляв «Останній Бастіон», торік восени саудівський принц Мухаммед бін Салман  вказав Ентоні Блінкену на його місце. Державний секретар США мав прохолодний візит у столиці спекотного арабського королівства.

Читайте також:
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57
Світ
Юдеї та мусульмани мають у своїх релігіях дивну звичку вбивати червоне теля. Все для того, щоби умилостивити Господа, але не тільки...
26 березня, 12:27
Світ
Друга спроба запуску корабля «Союз Мс-25» з російсько-білорусько-американським екіпажем відбудеться не раніше суботи.
21 березня, 18:20
Війна
У російському Петербурзі загорівся криголам «Єрмак»
29 лютого, 16:02