Філія «ізраїлю» на росії відзначилася скандальною заявою

ПОЛІТИКА
01 січня, 21:39
Філія «ізраїлю» на росії відзначилася скандальною заявою
Фото: Getty Images

Беззуба американська дипломатія під проводом ліволібералів і сіоністів не має майбутнього. Не дивно, що Вашинґтон ізолюється від світу.

Напередодні, 31 грудня, Посольство США у Москві відзначилося одразу кількома цинічними заявами. Співробітники Державного департаменту стверджують, що виявляється «російська культура вже давно стала частиною Америки».

Таким новорічним привітанням представники дипломатичного корпусу США нібито намагалися подати сигнал «хорошим русскім». Цікаво, а підлеглі Ентоні Блінкена привітають аналогічним чином «Аль-Каїду», ЦАХАЛ чи «Талібан», ну, щоби справедливо було стосовно всіх терористів на Землі.

Як можна побачити з відеоролика вище, США та росія «завжди знаходили спільну мову навіть у найскладніші часи», а також висловлюється надія на можливість «зв'язків між народами». Яких конкретно зв'язків, не уточнюється, але очевидно, що Вашинґтон може і пожертвувати Україною заради дружби з Москвою.

Посольство США, яке насправді обслуговує світове єврейство, додало — вірить, що росіяни, як і громадяни будь-якої країни, «заслуговують на життя у мирі, процвітанні та безпеці». Ця заява лунає, як мінімум дивно на тлі того, що держава-окупант від кінця лютого 2022 року цілодобово тероризує мирні міста України та робить все, щоби українці у безпеці не почувалися.

Крім того, як раніше повідомляв «Останній Бастіон», торік восени саудівський принц Мухаммед бін Салман  вказав Ентоні Блінкену на його місце. Державний секретар США мав прохолодний візит у столиці спекотного арабського королівства.

Читайте також:
Політика
Джозеф Байден назвав путіна президентом України, вказуючи при цьому на Зеленського, який стяв поруч.
12 липня, 10:19
Кримінал
Всупереч дипломатичному тиску Москви, уряд у Кіто захищає свій суверенітет. Еквадорські правоохоронці поборюють наркотрафік до РФ.
05 липня, 06:01
Війна
І поки чоловіки поневолених Кремлем народів гинуть в Україні за гроші, у них вдома готуються до найгіршого. Ґаулятери побоюються відплати.
20 червня, 21:45
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47