Філії «ізраїлю» на Заході висловили протест проти виселення палестинців

СВІТ
03 січня, 19:06
Філії «ізраїлю» на Заході висловили протест проти виселення палестинців
Фото: Anadolu Ajansı

Смуга Ґази належить тим, хто її десятиліттями населяє. А тому режим Біньяміна Нетаньягу не має права депортувати палестинський народ.

До такого висновку у своїй офіційних заявах дійшли урядовці з Вашинґтона та Парижу, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон». Станом на цю мить відомо, що жертвами ізраїльських атак у центральній та північній частині смуги Ґази стали понад 50 дітей і жінок, яких не вдалося врятувати.

Розуміючи, до чого веде подальший геноцид сіоністами палестинців, у США засудили промови двох ізраїльських міністрів щодо «добровільної міграції» (фактичної депортації до єґипетського Синаю — прим. ред.) жителів Ґази. Франція також відмовилася підтримувати будь-яке примусове переміщення палестинського народу з його предковічних земель.

Так, у ніч проти 3 січня представник Державного департаменту Метью Міллер різко засудив наміри Бєцалеля Смотріча та Ітамара Бен-Ґвіра виселити кілька мільйонів мешканців Ґази на нові території. Зі слів підлеглого Ентоні Блінкена, «Америка не має бажання заохочувати подібний злочинний акт», що ставить перед сіоністами питання у подальшій підтримці адміністрації Джозефа Байдена.

Очевидно, тепер світове єврейство візьметься рішуче підтримувати його опонента Дональда Трампа, який за час свого президентства переніс посольство США з Тель-Авіва до Єрусалима, підтримавши ізраїльську окупацію Палестини. Своєю чергою, палестинський уряд у Рамаллі закликав арабські країни до справжніх дій проти Ізраїлю, а не порожніх гасел.

Водночас як уже раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», мабуть, не знайдете на Землі більш хижацькі режими за сіоністський та російський. І Тель-Авів, і Москва озброєні спільною метою знищення палестинців та українців.

Читайте також:
Світ
Третю добу поспіль тривають запеклі бої за медичний комплекс Аш-Шифа. Командування ЦАХАЛ вперто вірить, що знищує терористів ХАМАС.
25 березня, 19:13
Війна
Цілеспрямоване заміщення українців на тимчасово окупованих землях Півдня триває. Росіяни завозять узбеків, таджиків, чеченців та інших.
07 січня, 07:51
Кримінал
Сіоністи й по нині додають до маци кров дітей, доведено геноцидом палестинців у Ґазі. Ізраїльтяни вбивають усіх, кого бачать у приціл.
04 січня, 14:45
Кримінал
Геноцид волелюбних народів практика диктаторських режимів. Прикро це визнавати, але ресурсна федерація московії у цій справі не єдина.
02 січня, 14:45
Світ
Наш світ більше не буде тим самим, що раніше. Українці це зрозуміли 24 лютого 2022 року, а палестинці 7 жовтня 2023 року...
10.11.2023, 11:29
Світ
Починаючи з 7 жовтня ізраїльські війська перетворили смугу Ґаза на найбільш небезпечне місце у світі. Гинуть цивільні, а не ХАМАС.
07.11.2023, 11:08