Фіни та наші діаспоряни передали гумвантаж для переселенців

ВІЙНА
27 березня, 14:36
Фіни та наші діаспоряни передали гумвантаж для переселенців

Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію. Фінляндія рішуче допомагає Україні.

Відповідними кадрами поділилося Товариство українців у Фінляндії, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що 22 березня 2024 року вантажівка, зібрана силами фінів і наших діаспорян вирушила з Гельсинкі до Варшави.

Ініціатором збору гуманітарного вантажу виступила приватна лікарня «Mehiläinen», яку підтримали благодійні організації «Omri ry — Pro Ukraina», «Posti», «Matkahuolto» і «PostNord Finland». Разом вони передали 10 полетів із медикаментами, 3 полети із будівельними ліхтарями та іншим приладдям.

В Україну із Польщі вантаж заберуть і розподілять там волонтери неурядової благодійної організації «Я допоможу». Допомога надійде нужденним українцям у тих містах і селах, де бракує найнеобхіднішого.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у Черкасах чиновники пропіарилися на безкоштовно наданому для ЗСУ автомобілі. Виявилося, що його купила для українських захисників родина з Норвеґії.

Читайте також:
Полтава
Вітчизняні мисливці за ворожими дронами у північно-східному прикордонні постійно потребують підтримки. Тил рішуче сприяє фронту.
10 травня, 14:53
Полтава
Тільки у справах можна пізнати справжню сутність людини. Приклад влади Полтави показує, що містом керують перефарбовані зрадники.
03 травня, 14:45
Полтава
Не минає і дня, щоби небайдужі мешканці Полтавського краю не надіслали на передову гуманітарний вантаж. Військо потребує харчів.
02 травня, 19:06
Полтава
Патріотизм вимірюється глибиною власної кишені й щирістю. У цьому певні жителі Черняківки Чутівської громади, які забезпечують воїнів.
25 березня, 12:36
Полтава
«Армія і народ — єдині!». Таким гаслом уже другий рік поспіль активно послуговуються мешканці Сергіївської громади Миргородського району.
07 березня, 14:45
Полтава
Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.
28 лютого, 12:34