У Черкасах чиновники пропіарилися на безкоштовно наданому для ЗСУ автомобілі

ВІЙНА
02 березня, 18:07
У Черкасах чиновники пропіарилися на безкоштовно наданому для ЗСУ автомобілі

Виявилося, що його купила для українських захисників родина з Норвегії.

В обласному управлінні освіти відзвітували про придбання автомобіля для одного з підрозділів Сил оборони.

У Черкасах чиновники пропіарилися на безкоштовно наданому для ЗСУ автомобілі_1

На нього нібито збирали кошти місцеві освітяни, а виявилося, що його безкоштовно передала пара українців, яка мешкає за кордоном.

23 лютого очільник Черкаського обласного управління освіти Валерій Данілевський опублікував пост про те, що колективи комунальних закладів міста зібрали кошти і через Благодійний фонд «Крила» придбали автомобіль для бійців ЗСУ.

«Завдяки зусиллям колективів закладів інституційного догляду обласної комунальної власності для ще зовсім молодесеньких добровольців УНСОвців , які нині боронять Україну на 0, було придбано мікроавтобус. Водночас хлопцям завантажили воду, енергетики, білизну, смаколики та ін. Вже завтра все придбане буде у наших захисників. Окрема подяка Благодійному Фонду «Крила» за організацію перегону автомобіля з-за кордону» — йшлося в повідомленні.

В коментарях під дописом дописувачка Катерина Гавронська обурилася. Вона заявила, що цей автомобіль придбали в Норвегії і безкоштовно передали ЗСУ вона та її чоловік.

«Це авто я і мій чоловік купили за свої кошти і передали абсолютно безкоштовно фонду «Крила» в місті Шпола. І в якому сенсі пишеться, що ви придбали його? Вам його продали? Якщо так ,то хто? За скільки? Чому? Я вимагаю деталей» — написала вона.

У Черкасах чиновники пропіарилися на безкоштовно наданому для ЗСУ автомобілі_3

Жінка додала, що має всі документи щодо закупівлі автомобіля.

Чиновник Валерій Данілевський заявив, що авто у фонду вони придбали за 82 тисячі гривень і ще 11 тисяч витратили на доставку.

«Крила» пообіцяли допомогти і раніше вони ніколи не підводили. Машинку пригнали, скільки грошей сказали — мої колеги віддали. Машинку довели до відповідного стану, на всіх етапах у відповідального є всі чеки і документи. Сьогодні машинка на 0 допомагає кувати нашу перемогу. Якщо у журналістів (або громадськості) виникли питання — то особисто я лише радію, бо то є ознака зрілості суспільства. Сподіваюся, що всі учасники також розмістять свої коментарі» — написав він.

Представники благодійного фонду «Крила», який фігурує в дописі як такий, що продав безкоштовне авто, на звинувачення поки не відреагували. Куди поділися 82 тисячі гривень, зібраних освітянами, наразі невідомо.

Читайте також:
Політика
Дмитро Хандусенко (колишній податківець) перереєстрував на батька свій бізнес після отримання посади на держслужбі.
вчора, 16:37
Опінії
Чому досі не мобілізований до лав ЗСУ сержант запасу Олексій Рєзніков?
вчора, 09:06
Опінії
Премії екс-голови «Нафтогазу» Коболєва не дають спокійно спати голові правління «Укренерго» Кудрицькому
22 травня, 16:30
Кримінал
Він вимагав 250 тисяч гривень за підʼєднання до газових мереж
21 травня, 09:38
Політика
Ексголова Одеської РДА Юрій Крук під час війни задекларував придбання готельного комплексу с Altis у Словаччині
21 травня, 09:05
Політика
Що задекларував в.о. начальника податкової у Миколаївській області під час війни?
10 травня, 17:30