Фінляндія закрила чотири КПП на кордоні з московією

ПОЛІТИКА
18 листопада, 09:35
Фінляндія закрила чотири КПП на кордоні з московією

За даними фінських прикордонників, цього тижня до Фінляндії прибули близько 300 прохачів притулку.

Фінська прикордонна служба повідомила, що з опівночі п’ятниці на прикордонних постах Ваалімаа, Нуйямаа, Іматра та Ніірала на південному сході Фінляндії буде встановлено загородження. У цих пунктах спостерігається сплеск нелегального перетину кордону громадянами таких країн, як Сирія, Ємен та Ірак.

Про це повідомляє Yle.

При цьому пункти пропуску в Салле і Вартіусі на крайній півночі Фінляндії залишаться відкритими для охочих подати заяви на надання притулку.

Фінська влада заявляє, що люди, які приїжджають до їхньої країни, легально прибувають до московії, а потім прямують до кордону, щоб пройти до Фінляндії та попросити притулку. Фінляндія має спільний кордон із московією протяжністю 1340 км.

Норвегія стежить за ситуацією з російськими мігрантами, наразі збільшення активності немає. Однак країна готова оперативно закрити пункти пропуску на кордоні з московією, якщо виникне така необхідність.

Про це заявила міністерка юстиції Норвегії Емілі Енгер Мель, повідомляє NTB.

Естонія розглядає можливість закриття кордону з рф, оскільки після того, як Фінляндія закрила свої кордони, російські емігранти можуть спробувати потрапити до Естонії.

Про це в коментарі Postimees заявив керівник естонської прикордонної служби Вейко Коммусаар.

Слідом за Фінляндією Естонія встановлює загородження на кордоні з московією.

Фінляндія закрила чотири КПП на кордоні з московією_1
Фінляндія закрила чотири КПП на кордоні з московією_3

Йдеться про «зуби дракона» — пірамідальні бетонні конструкції, які використовуються для блокування руху важкої техніки. Їх встановили на мосту в Нарві, що є прикордонним переходом між Естонією та російським Івангородом.

Читайте також:
Світ
Недавно спочилий ветеран американської дипломатії зумів замирити капіталістів і комуністів. Але і спадок його теж поступово відмирає.
вчора, 07:09
Війна
Лідерство США й зусилля партнерів не мають припинятися, поки Україна знову не стане вільною.
03 грудня, 09:05
Світ
В Естонії хочуть депортувати тих, хто отримає російське громадянство
02 грудня, 18:25
Війна
Коли метою США стане перемога України, зникнуть причини не давати ATACMS – генерал Бен Годжес.
02 грудня, 09:41
Політика
Виділення допомоги проголосують навіть, якщо не буде домовленості з республіканцями щодо фінансування зміцнення кордону.
29 листопада, 07:54
Політика
Якщо Захід не збереже підтримку України на високому рівні, наступний рік буде ще більш сприятливим для росії — президент Чехії Павел.
28 листопада, 07:32