Фінляндія збільшить виробництво боєприпасів для України

ВІЙНА
05.12.2023, 10:39
Фінляндія збільшить виробництво боєприпасів для України

Виробництво боєприпасів буде збільшено на десятки мільйонів євро.

Фінляндія має намір почати виробництво боєприпасів для України, повідомив міністр оборони Антті Хяккянен (Antti Hakkanen).

«Ми завершили переговори про те, як Фінляндія буде і далі нарощувати виробництво боєприпасів для озброєння України. Це рішення буде ухвалено найближчим часом» — сказав Хяккянен в інтерв'ю газеті Iltalehti.

Він зазначив, що це питання, ймовірно, буде вирішено до Різдва.

«Плани готові. Наразі публікується план зі значного збільшення виробництва боєприпасів. Намір полягає в тому, щоб підтримати Україну ще сильніше, ніж зараз. Водночас ми будемо й надалі підвищувати готовність Фінляндії та країн Північної Європи до виробництва боєприпасів» — сказав Хяккянен.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Країна виділить 250 мільйонів євро на закупівлю боєприпасів для України.
вчора, 18:44
Політика
Джозеф Байден закликав Конгрес його прийняти.
05 лютого, 10:05
Війна
Сенат планує розпочати процедурні слухання в понеділок і поставити закон на голосування незабаром після цього — в середу.
03 лютого, 09:13
Війна
Терміни постачання з міркувань безпеки не розголошуватимуть.
31 січня, 10:51
Війна
А британський прем'єр-міністр Ріші Сунак сьогодні оголосить про понад $3 млрд військової підтримки Україні від Великої Британії.
12 січня, 10:05
Опінії
Німецька влада досі боїться надавати українським захисникам засоби далекобійного знищення окупантів. Фантоми минулого ширяють Берліном.
10 січня, 07:10