Фірма Авакова не сплачує багатомільйонний кредит за віллу в Італії – ЦПК

КРИМІНАЛ
02 вересня, 15:08
Фірма Авакова не сплачує багатомільйонний кредит за віллу в Італії – ЦПК
Фото: Фейсбук

За умовами кредиту, його виплата мала початись від 30 червня 2018 і кожні 6 місяців фірма Авакова мала б вносити певні кошти для погашення.

Італійська компанія ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова не сплачує кредит у 3,2 млн євро в Італії.

Про це Центру протидії корупції стало відомо після аналізу аудиторського звіту з Італійського реєстру компаній.

Зазначається, що у лютому 2018 року журналісти Наших Грошей опублікували новину про те, що італійська компанія Авакова Avitalia, стала власницею будинку площею понад 500 квадратних метрів.

Колишній міністр тоді зазначав: “Це один із туристичних бізнес-проектів, яким займається дружина в Італії, у рамках роботи в італійській компанії. Йдеться про приміщення під міні-готель, придбане за кредитні кошти і за участю коштів капіталу компанії “Авіталія”. 

Відповідно до даних аудиторського звіту за 2020 рік вартість даного будинку з землею складає 3,5 млн євро. 

Згідно з аудиторським звітом з Італійського реєстру компаній для придбання даної нерухомості компанія, яка згодом стала частиною фірми Авакова, отримала кредит у розмірі 3,2 млн євро на 10 років. 

За умовами кредиту, його виплата мала початись від 30 червня 2018 і кожні 6 місяців фірма Авакова мала б вносити певні кошти для погашення. Проте, відповідно до фінансової звітності компанії, станом на 31 грудня  2020 виплата ні кредиту, ні відсотків навіть не почалася. 
 

вибір редакції
Читайте також:
Адмінпротокол був складений дільничим Шевченківського району Києва.
15 жовтня, 21:00
Американський візовий офіцер поділився секретами про те, як розпізнається брехня на співбесіді для отримання перепустки до США.
15 жовтня, 12:57
Один зі згаданих приладів автофіксації ПДР запрацює в Кременчуку.
12 жовтня, 17:05
У вересні цього року терпіння мешканця Карлівського району остаточно скінчилось – чоловік погасив аліментну заборгованість.
05 жовтня, 07:09