Фірма продюсера "Вечірнього кварталу" отримає 20 мільйонів за зйомки для Євробачення

ПОЛІТИКА
19 січня, 14:55
Фірма продюсера "Вечірнього кварталу" отримає 20 мільйонів за зйомки для Євробачення

ТОВ «ФРЕНДС ПРО ТВ» отримає 20 млн за зйомки для Євробачення-2022

АТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" 11 січня замовило ТОВ "Френдс Про ТВ" телепослуги на 20,28 млн грн.

Про це повідомляється в системі ProZorro, передають Наші гроші.

Повідомляється, що до літа 2022 року нададуть послуги з виробництва аудіовізуальних творів для участі України в Пісенному конкурсі Євробачення-2022, який відбудеться в Турині (Італія).

На формування довгого списку учасників Національного відбору та супутні послуги припадає 6,35 млн грн. Ще 11,88 млн грн відведено на виробництво прямоефірної трансляції Національного відбору. Крім того, 267 тис. грн піде на створення резервної телеверсії виступу представника від України для показу під час проведення конкурсу в Італії на випадок локдауну. Постановка номеру виконавця обійдеться у 1,77 млн грн.

Постановка номеру включає ідею, сценарій, номер, образ виконавця, ескізи костюмів, сценографічне та світлове рішення, розкадровку, відео режисерського бачення, графіку.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо мистецький конкурс на ці послуги виграла саме "Френдс Про ТВ" (Friends Production) продюсера Олексія Гончаренка.

Згідно протоколу засідання конкурсної комісії замовника, спершу фірма запропонувала послуги за 50 млн грн. Однак НСТУ запропонувала оптимізувати вартість під наявний бюджет. Фірма погодилась і зменшила вартість до 20,28 млн грн. Це зробили зокрема за рахунок зменшення витрат на айдентику, бо НСТУ потрібен був лише графічний пакет телеверсії без зовнішньої реклами, та на відрядження до рідного міста конкурсантів для зйомок матеріалу. Крім того, фірма пообіцяла зменшити кошторис на аранжування пісні, якщо виконавець виявиться професійним та прийде із власним готовим аранжуванням.

В обґрунтуванні сказано, що "Френдс Продакшн" є одним з найбільших телевиробників.

Творча група фірми включає продюсера Олексія Гончаренка. З 1998 по 2003 рік він був продюсером та ведучим програм НЛО, Музичний кіоск, Безмний світ на телеканалі Інтер. З 2003 року він очолював "Мелорама продакшн", з 2006 року був директором з теле- та кіновиробництва "Стар Медіа", а у 2009 році заснував "Френдс Продакшн".

Найвідоміші проекти Гончаренка як продюсера такі: "Вечера на хуторе близ Диканьки", "За двома зайцями", "Їсти подано", "Снігова королева", "Три мушкетери", "Професор в законі", "Танці з зірками", "Фабрика зірок 2-3", "Від пацанки до панянки" "Шоу №1", "Богиня шопінгу", "Дивовижні люди", "Панянка-селянка", "Одруження наосліп".

Також він продюсував "Вечірній квартал".

Режисерами-постановниками є Максим Пасюк та Олексій Жембровський (концерт "З Днем народження Україно!" до 30-річчя Незалежності України на ТРК Україна, "Україна Має Талант", "Фабрика зірок 2-3", комплексна підготовка та участь у Євробаченні-2012).

Музичним продюсером є Михайло Кошевий, а арт-директором – Орест Томашевський (конкурс "Міс Україна 2021", концерт "Ковчег Україна: 10 століть української музики").

Джерело


Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що родина нардепа від "Слуги народу" Олександра Завітневича заробляє на армії.

Олександр Завітневич знайомий з Володимиром Зеленським з 90-х років. Його дружина Наталія, що наразі володіє "Смілянським заводом", була однокласницею Зеленського та грала з ним в одній команді КВК.

Читайте також:
Опінії
Камон, а що зараз іде на Донбасі? Що загострилося з 17 лютого?
22 лютого, 20:09
Опінії
"Президент Голобородько" став заручником власної пропаганди. Недешеві "відосики" більше не діють ні на лохторат, ні на партнерів.
05 лютого, 09:12
Опінії
Кульбіт клоуна від паперті палацу «Україна» до гетьманського крісла випадає з логіки причинно-наслідкових зв'язків.
24 січня, 10:25
Політика
Паніка – це шкідливо та погано, бо у мирні часи б'є по економіці, у не мирні – загрожує життю та здоров'ю.
24 січня, 07:42
Політика
Родина Володимира Зеленського з державною охороною потай відпочила на тропічних островах посеред Індійського океану.
19 січня, 11:18
Опінії
Караючись, не каємося...
07 січня, 09:44