Фірма співробітника НАБУ виграла тендерів на 2,2 мільйона (документ)

ПОЛТАВА
20.09.2018, 07:29
Фірма співробітника НАБУ виграла тендерів на 2,2 мільйона (документ)

Співробітник НАБУ, всупереч Закону України “Про запобігання корупції”, зареєстрував ФОП та брав участь у тендерах на державні закупівлі.

Про це свідчать матеріали звернення, надісланого до Національної поліції та Національного агентства з питань запобігання корупції, яке потрапило до журналістів Інформатора.

Так, Хілько Ігор Геннадійович, який відповідно до поданої ним декларації є оперативним співробітником оперативно-технічного управління Національного антикорупційного бюро, веде підприємницьку діяльність як ФОП, бере участь у тендерах на державні закупівлі і отримує з цього незаконні прибутки.

Зокрема, Хілько І.Г. взяв участь та отримав перемогу у 13 тенедерних процедурах та уклав договори з державними установам та підприємствами на зальну суму 2,2 мільйона гривень, що відображено у системі Prozorro.

Зазначене вказує, що державний службовець, всупереч статті 25-ій Закону України “Про запобігання корупції”, займається підприємницькою діяльністю, за що статтею 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачена адміністративна відповідальність.

Крім того, вартість товарів, які фізична особа-підприємець Хілько І.Г. постачала до державних установ та за які сплачувалися бюджетні кошти, значно завищена, а поставлені ним матеріально-технічні цінності не відповідають встановленим критеріям.

Наприклад, між Державною установою “Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів “Укрспортзабезпечення” та ФОПом Хілько І.Г. укладено 5 договорів на постачання велосипедного інвентарю на загальну суму 978 500 гривень.

Вартість велоінвентарю, придбаного у Ігоря Хілька , вдвічі завищена у порівнянні з тією ж сертифікованою продукцією, розміщеною на сайтах офіційних представників продукції, а саме BPS Company, Paul Lange Ukraine.

Опублікована інформація свідчить про наявність в діях посадових осіб Державної установи “Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів “Укрспортзабезпечення” та приватного підприємця Ігоря Хілька ознак кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 191 КК України внаслідок закупівлі за бюджетні кошти товарів із завищенням цін на суму півмільйона гривень.

Читайте також: Лише за кілька днів 13 співробітників НАБУпопалися на хабарах

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40