Флагман 6 флоту ВМС США увійшов у Чорне море

СВІТ
01.11.2021, 11:47
Флагман 6 флоту ВМС США увійшов у Чорне море
Фото: Anadolu Ajansı

Військово-морським силам РФ слід бути обережними, адже це чергове попередження кремлівському "залізному щуру".

Флагман шостого флоту США – бойовий корабель "USS Mount Whitney" – минув протоки Дарданелли та Босфор, увійшовши у Чорноморську акваторію.

Відповідні знімки з місця події оприлюднило провідне турецьке видання "Anadolu Ajansı", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

При цьому жодних відомостей про те, куди саме та з якою метою прямує бойовий корабель у командуванні ВМС США не надають.

На думку турецьких військових оглядачів, пунктом призначення судна буде або болгарська Варна, або румунська Констанца, звідки флагман вирушить до Одеси для демонстрації підтримки України.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями американські бомбардувальники відпрацювали знищення Балтійського флоту РФ.

Читайте також:
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27
Світ
Колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі вимагає рішучішої підтримки України.
25 квітня, 11:28
Війна
Бійці Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського 47 діб стримують російську необільшовицьку навалу.
11 квітня, 08:42