Фонд Джорджа Клуні закликав прокуратуру Німеччини розслідувати геноцид українців

ВІЙНА
26.10.2023, 16:05
Фонд Джорджа Клуні закликав прокуратуру Німеччини розслідувати геноцид українців

Воєнні злочини, скоєні окупаційно-терористичним контингентом росії в Україні, свідчать про спланований геноцид.

Саме тому Фонд Джорджа Клуні звернувся до Федеральної прокуратури Німеччини з проханням розслідувати наслідки присутності ворожої армії на українських теренах. Про це сьогодні повідомили у центрі Truth Hounds.

У заяві прямо звинувачено російських окупантів «у застосуванні тортур і вбивствах десятків людей» за етнічною приналежністю. Відтак Фонд Джорджа Клуні вимагає справедливого розслідування як мінімум трьох епізодів зафіксованих воєнних злочинів.

Зазначається, що серед основних підозрюваних — командири вищої та середньої ланки російської армії. Пакет документів, поданих Фондом до німецької прокуратури, містить докази злочинів, які фахівці зібрали безпосередньо під час польових досліджень в Україні, а також вивчення супутникових знімків та аналізу даних із відкритих джерел.

«Перший епізод стосується обстрілу ракетами Х-22 селища Сергіївка на Одещині влітку 2022 року, коли загинули 22 особи та ще 40 дістали поранення. Всі вони були цивільними особами, а довкола не було жодних військових об'єктів. Постраждалими є родичі 11 загиблих, а також троє людей, які вижили, двоє з яких — діти.

Другий епізод стосується затримання, тортур та вбивства чотирьох чоловіків у Харківській області. Вони були затримані у березні 2022 року, після чого про їхню долю довгий час нічого не було відомо, а за кілька місяців було виявлено їхні тіла. Третій епізод стосується вбивств, тортур, сексуалізованого насильства та пограбувань у березні 2022 року на Київщині. У справі зафіксовано вбивства щонайменше 28 осіб», — прокоментували ситуацію у Фонді Джорджа Клуні.

Окремо представники Фонду передали зібране досьє до Міжнародного кримінального суду у Гаазі. Його мають використати у рамках розслідування щодо російської воєнної агресії проти України.

Читайте також:
Війна
Поки на вільних тренерах України й далі розмірковують, як демократично дерусифікувати топонімію, в окупації все погано. ФСБ діє методами ЧК.
10 червня, 06:07
Опінії
Ворог здатен перемогти. Українці ж у цілому не хочуть воювати, що видно з мобілізації; немає довіри до політичного і військового керівництва
05 червня, 13:47
Війна
Щодня ворогу вдається просуватися вперед на кілька кілометрів. Ситуація на Східному фронті для наших захисників украй критична.
30 травня, 06:08
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10
Війна
«Подарунок» гірнякам Донеччини та Луганщини від Москви. Всі нерентабельні шахти будуть знищені окупаційним ворожим режимом.
28 квітня, 17:21