ФОТО З ЧИНОВНИКОМ: ГОЛОВКО НА ЯРМАРКУ

ПОЛТАВА
18.08.2015, 10:24
ФОТО З ЧИНОВНИКОМ: ГОЛОВКО НА ЯРМАРКУ

"Останній Бастіон" уже оголосив перших дванадцятьох переможців рубрики: ФОТО З ЧИНОВНИКОМ. 

Нагадаємо, кожен, хто надішле лист зі світлиною чиновника, що в робочий час перебуває в якомусь із місць відпочинку, на нашу електронну скриньку, сайт чи сторінку в мережі Фейсбук чи ВКонтакті отримає винагороду.

Деталі конкурсу ви можете знайти тут:

http://bastion.tv/news/trivaye-konkurs-foto-z-chin...

ЯК ВІДОМО, НА ПОЛТАВЩИНІ ПОЧАВСЯ ФЕСТИВАЛЬ, ТОВ "СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК" І БАГАТО ЧИНОВНИКІВ, ЗОКРЕМА Й ВАЛЕРІЙ ГОЛОВКО, ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБИ ПРАЦЮВАТИ, ПОЇХАВ У СОРОЧИНЦІ ЯРМАРКУВАТИ, ТАНЦЮВАТИ, ГУЛЯТИ ТОЩО. 

ОТОЖ, ТОЙ ХТО НАДІШЛЕ ФОТО ВАЛЕРІЯ ГОЛОВКА З ЯРМАРКУ, ОТРИМУЄ 300 ГРН. ЗА СВІТЛИНУ, ДЕ ГОЛОВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ П'Є ЧИ ТАНЦЮЄ - 500 ГРН, А ЗА СЕЛФІ З ВАЛЕРІЄМ ГОЛОВКОМ, ДЕ ВИДНО, ЯК ДОБРЕ ТОЙ ПОГУЛЯВ, ФОТОГРАФ ОТРИМАЄ 3000 ГРН! 

ТАКОЖ, ПЕРШИЙ, ХТО НАДІШЛЕ ФОТО ГОЛОВКА ЗІ СОРОЧИНЕЦЬ, ОТРИМАЄ 1000 ГРН + ГРОШІ ЗА СВІТЛИНУ.

ВІД 1 ОСОБИ ПРИЙМАЄТЬСЯ ЛИШЕ 1 ФОТО ВАЛЕРІЯ ГОЛОВКА З ОДНОГО МІСЦЯ. 

ВАЖЛИВО: Надіславши нам фото з підписом "ДЯДЕ ГЄНЄ", фотограф віддає ГО "Останній Бастіон" усі права на використання, поширення й розповсюдження надісланого фотоматеріалу на умовах АНОНІМНОСТІ автора.

Ми змусимо чиновників працювати на користь громади, яка їх утримує за рахунок своїх податків, а не святкувати, коли в країні триває повномасштабна війна.

Нехай чиновники, які зараз ярмаркують, подивляться в очі матері, яка втратила сина чи дружині, у якої на сході України загинув чоловік. Нехай вони спробують тоді посвяткувати. Ми переконані, що поки війна триває, потрібно всі сили та ресурси кинути на перемогу, щоби зупинити жертви серед цивільного населення й мобілізованих хлопців з усієї країни, а не їздити по ярмарках, чим займається Валерій Головко.

До відома полтавців і мешканців України, Сорочинський ярмарок - це ТОВ. Товариство з обмеженою відповідальністю, що тримає підприємець, який має на меті виторгувати якомога більше коштів. Чи віддасть хоч частину цих грошей на допомогу військовим теща Андрія Пісоцького, першого заступника Головка, яка й тримає цей ТОВ, невдовзі побачимо. 


Читайте також:
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05
Автоматично арештовувати грошові кошти на рахунках українців можуть 7 банків
13 квітня, 13:15
Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.
10 квітня, 14:34
Депутати Полтавської облради сьогодні не проголосували за передачу трьох аптек «Полтавафарм» у власність громади Кременчука.
09 квітня, 17:05
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів.
09 квітня, 15:50